אינטרנט

מייסד יוטיוב: למה שאצטרך חשבון גוגל+ כדי להגיב לסרטון?

ג'אווד כארים, ממקימי אתר שיתוף הווידאו הפופולרי, זעם על החלטת גוגל לשלב את מערכת התגובות לסרטונים עם הרשת החברתית שלה. מהלך החברה נועד לייצר תעבורה לגוגל+ ולצמצם את המריבות בטוקבקים

נמרוד צוק 12:3210.11.13

"למה לעזאזל אני צריך חשבון בגוגל פלוס כדי לכתוב תגובה לסרטון ביוטיוב?" תהה ג'אווד כארים, אחד ממייסדי יוטיוב, בערוץ שלו. זאת, לאחר שגוגל השיקה בשבוע שעבר מערכת תגובות חדשה לסרטונים באתר.

המערכת מחברת את התגובות אל לגוגל+ במטרה לאפשר לגולשים לראות איך הגיבו החברים שלהם, מציגה אותן בפורמט של עץ הודעות ובעיקר אמורה לגרום ליותר אנשים לבקר ברשת החברתית השוממת.

 

ג'אווד כארים ג'אווד כארים צילום: Robin Brown
 
התגובות ביוטיוב, על אף הפופולריות הרבה שלהן בקרב גולשי האתר, התקשו עד היום להתגבש לכדי שיחה מועילה כלשהי; בדרך כלל הן הסתכמו בשרשרת ארוכה של קללות, נאצות והערות לא רלוונטיות. המנגנון היחיד שהיה קיים עד כה למיון שלהן התבסס על האפשרות לסמן כל תגובה בציון לחיוב או לשלילה - ולראות את התגובות האחרונות שקיבלו משוב חיובי נרחב והוצפו לראש הרשימה.

 

גוגל לא הגיבה לביקורת של כארים, שאיננו קשור בקשר עסקי לחברה מאז רכשה את יוטיוב ב-2006 ועוסק בשנים האחרונות בניהול קרן ההון סיכון Y Ventures .
בטל שלח
    לכל התגובות
    x