$
אפליקציות

אינסטגרם: אוכל, חתולים - ומעכשיו גם פרסומות

להגדרת החברה, הקהל "עשוי ליהנות מהפרסומות", אשר יישענו על מידע שנאסף מפייסבוק; הראשונות להציג מודעות בפיד שלכם יהיו אדידס, בן אנד ג'ריס, ליווי'ס, ג'נרל אלקטריק, לקסוס ופייפאל

נמרוד צוק 11:1103.11.13
שבועיים אחרי שאינסטגרם הודיעה כי תתחיל לשלב פרסומות בפיד התמונות באפליקציה, העלתה החברה ביום שישי את הקמפיין הראשון: מודעה לשעון מוזהב מסדרת "טיימלס" של המעצב מייקל קורס.
משתמשי האפליקציה בארה"ב יראו את המודעה בפיד שלהם גם אם אינם עוקבים אחר החשבון של המותג, בצירוף תגית המבהירה שמדובר בתוכן ממומן וכפתור שמאפשר להעלים אותה או להעביר לחברה משוב שלילי.

 

בקרוב, עם הרבה יותר פרסומות. אינסטגרם בקרוב, עם הרבה יותר פרסומות. אינסטגרם

 

הרשת החברתית נמנעה מלהציע חבילות פרסום מאז החלה לפעול לפני כשלוש שנים - וגם לאחר שנרכשה בידי פייסבוק בשנה שעברה. כעת מתחילים בחברה נסיגה זהירה ממדיניות זו, כשכוונתם היא להתמקד במודעות באיכות של צילומי מגזין שקהל המשתמשים "עשוי ליהנות מהן", כהגדרת החברה.

 

מותגים נוספים שצפויים להתחיל לפרסם באינסטגרם בשבועות הקרובים הם אדידס, בן אנד ג'ריס, ליווי'ס, ג'נרל אלקטריק, לקסוס ופייפאל.

 

גם תמונות וגם סרטוני פרסומת

 

הקמפיינים יכללו בהמשך גם סרטוני וידאו, כאשר החברה תשתמש במידע שהיא אוספת על הפעילות של המשתמשים באינסטגרם ובפייסבוק כדי להתאים להם פרסומות שרלוונטיות עבורם. המידע בו תשתמש המערכת כולל את האנשים אחריהם את עוקב והתמונות והסרטונים שעשית להם לייק. לטענת החברה, המודעות ישתלבו בפיד התמונות הרגיל באופן שיראה טבעי.

 

אינסטגרם, שהוקמה באוקטובר 2010 על ידי קווין סיסטרום ומייק קריגר, פעלה כתחילה כאפליקציית אייפון בלבד, כאשר באפריל 2012 יצאה גרסה נוספת למכשירי אנדרואיד. במהלך פעילותה גייסה החברה למעלה מ-57 מיליון דולר במספר סבבים, עד שנקנתה על ידי פייסבוק בספטמבר 2012 בסכום של כ-700 מיליון דולר. בפסטמבר 2013 הצהירה החברה כי הגיעה ל-150 מיליון משתמשים בחודש.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x