$
חדשות טכנולוגיה

סטיב באלמר נפרד בדמעות מ-13 אלף עובדי מיקרוסופט

בטקס מיוחד שערכה החברה נשא המנכ"ל היוצא דברי פרידה בסגנונו הססגוני והדרמטי. "מיקרוסופט היא כמו ילד בשבילי", אמר באלמר. "ילדים עוזבים את הבית ובמקרה הזה אני זה שעוזב". עדיין לא ידוע מי יחליפו בתפקיד

נמרוד צוק 17:1029.09.13
כחודש לאחר הכרזתו על הפרישה מתפקידו, נפרד מנכ"ל מיקרוסופט סטיב באלמר מהחברה באירוע רשמי. כ-13,000 מעובדי מיקרוסופט השתתפו בטקס, שנערך אמש באיצטדיון KeyArena בסיאטל. הפרידה כללה - כנהוג אצל באלמר - נאום אמונציונלי ומחוות דרמטיות.
"אני רוצה להגיד תודה רבה לכולכם. זה לא סיפור של אדם אחד אלא של חברה שלמה, חברה חשובה שמחדשת, חושבת קדימה, שפועלת בצורה אתית, ששוכרת אנשים נהדרים, שעוזרת לאנשים מסביב לעולם למצות את הפוטנציאל שלהם. מיקרוסופט היא כמו ילד בשבילי, ילדים עוזבים את הבית, ובמקרה הזה אני זה שעוזב את הבית", אמר באלמר בקטע מהנאום שצולם בווידאו ופורסם באתר The Verge.

 

 

לאחר, הנאום, כשהוא דומע, הקדיש באלמר את השיר "Time of my Life" מפסקול הסרט "ריקוד מושחת" לעובדי החברה ויצא מהאולם בסגנון המוחצן המוכר שלו, כשהוא מניף ידיו באוויר ואז לוחץ ידיים לנוכחים באולם.

 

מנכ"ל מיקרוסופט היוצא, סטיב באלמר מנכ"ל מיקרוסופט היוצא, סטיב באלמר צילום: בלומברג

 

באלמר, שמכהן כמנכ"ל מיקרוסופט מאז פינה את הכסא המייסד ביל גייטס בינואר 2000, הודיע על הפרישה ב-23 באוגוסט, והיא צפויה להכנס לתוקף במהלך 12 החודשים הקרובים, לאחר שיוחלט סופית על זהות המנכ"ל החדש.

 

שלשום פורסם כי המחליף המיועד צפוי להיות מנכ"ל פורד אלן מולאלי, כאשר דיווחים אחרים מדברים דווקא על מנכ"ל נוקיה, סטיבן אלופ. במיקרוסופט מתעקשים כי באלמר לא פוטר אלא פרש מיוזמתו, אבל הפרישה מגיעה לאחר תקופה ארוכה של דשדוש בביצועים העסקיים של החברה ולחצים מצד בעלי המניות למנות לה מנכ"ל חדש.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x