אינטרנט

דיווח: פייפאל קונה את BrainTree

בריינטרי מציעה למפתחים פלטפורמת תשלום מקוונת שניתן להטמיע באתרים ואפליקציות בתוך כחצי שעה בלבד. המהלך, שטרם אושר על ידי החברות, צפוי להעמיק את פעילות פייפאל בזירת התשלומים המקוונים במובייל

נמרוד צוק 12:0423.09.13
פייפאל מנסה להרחיב את פעילותה בענף התשלומים באמצעות סמארטפונים וטאבלטים, על ידי רכישת חברת בריינטרי (BrainTree) שעוסקת בסליקת תשלומים עבור חברות כמו airbnb ו-uber. כך, לפי דיווח של הוול סטריט ג'ורנל. שתי החברות טרם הגיבו לדיווח.
בריינטרי מציעה למפתחי אתרים ואפליקציות פלטפורמה תשלומים שאמורה לספק פתרון כולל ולאפשר הטמעה במוצר בתוך כחצי שעה בלבד של זמן פיתוח. החברה הוקמה ב-2007, קיבלה השקעות בהיקף של כ-70 מיליון דולר ומצהירה על 4,000 לקוחות שמשתמשים בשירותיה. החברה מחזיקה גם ב-Venmo, אפליקציה שרכשה בשנה שעברה שמאפשרת תשלומים פרטיים בין משתמשים ללא עלות.

 

על פי תחזית חברת גרטנר, שוק תשלומי המובייל העולמי יצמח השנה ב-31% ויגיע למחזור כספי של 235 מיליארד דולר - סכום שישולש עד 2017.

 

במהלך השנה האחרונה השקיעו קרנות הון סיכון כ-800 מיליון דולר בחברות שעוסקות בתחום, על פי חברת המחקר CB Insights. בריינטרי מטפלת בתשלומים בהיקף של כ-10 מיליארד דולר בשנה, על פי נתוני החברה.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x