$
מכשירים ומדריכים

רשמית: האייפון הבא ייחשף ב-10 בספטמבר

אפל הפיצה הזמנה למסיבת עיתונאים במהלכה צפויים להיחשף מכשירי החברה הבאים ומועד השקת גרסת iOS החדשה. לפי הערכות, אפל תציג לראשונה אייפון מוזל ייעודי שמיועד לשווקים מתפתחים

ניצן סדן 20:1703.09.13
האייפון הבא ייחשף בעוד שבוע, ב-10.09. אפל הפיצה הזמנה לאירוע שתערוך במטה שלה בקופרטינו, במהלכו ייחשף הדור החדש של הסמארטפון הפופולרי – ככל הנראה במספר דגמים.

לפי הערכות ברשת, אשר נשענות על ניתוחי אנליסטים, מידע ותמונות שדלפו, צפויה אפל לחרוג מהקו השיווקי שהציגה מאז הושק האייפון הראשון ולחשוף מכשיר מוזל שמכונה אייפון 5C לצד דגם הפרימיום אייפון 5S.

 

ההזמנה שהפיצה אפל ההזמנה שהפיצה אפל

 

דגם הפרימיום צפוי לכלול שיפורים במצלמה ולפי מספר הערכות - גם נפח אחסון מוגדל. העיצוב שלו צפוי להיות דומה לשל קודמו, בתוספת דגם מוזהב. הדגם המוזל מיועד לשווקים מתפתחים בדגש על השווקים במזרח הרחוק; בסין למשל, עקפו מכירות סמסונג ולנובו את אלו של אפל ברבעוני האחרונים. התפיסה הזו אמנם נוגדות את מדיניות החברה ובכירים בה אמרו בעבר כי לא צפויה השקת מכשיר מוזל, אך התחזקות אנדרואיד ככל הנראה אילצה את החברה לנקוט במהלך זה. עד עתה, המתחרים מבית אפל בקטגוריית הביניים היו דגמי האייפון הקודמים.

 

בנוסף, ייחשף מועד השקת הגרסה הסופית של iOS 7, גרסת מערכת ההפעלה האחרונה של מכשירי המובייל מבית אפל. היא כוללת שינוי עיצובי משמעותי, שירות סטרימינג מוזיקה חינמי וחידושי ממשק. "כלכליסט" יסקר את ההשקה בדיווח חי ומתעדכן בערוץ טכנולוגי.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x