$
הייטק והון סיכון

GetTaxi גייסה 12 מיליון דולר בהובלת קראוס קפיטל

במקביל להשלמת סבב הגיוס - שלישי במספר - השיקה החברה שירות הסעות חדש בניו יורק. לטענת הנהלת גט טקסי, יש לה כבר מיליון משתמשים ברחבי העולם אשר מזמינים כ-20,000 מוניות ביום

מאיר אורבך 16:4608.08.13

חברת GetTaxi הישראלית גייסה שבעה מיליון דולר מבעלי המניות של החברה בראשות לן בלווטניק ואשראי של חמישה מיליון דולר מקראוס קפיטל בסבב גיוס שלישי. כמו כן הכריזה החברה היום על השקת שירות הסעות בניו יורק.

בשונה מישראל ושאר מדינות העולם בו מפעילה החברה שירותי מוניות, בניו יורק השירות יתבסס על הזמנות בלבד של רכב לנסיעות בעיר. השימוש בשירות ייעשה באמצעות האפליקציה של GetTaxi תחת המותג G-Car.

 

שחר וייסר, ממייסדי גט טקסי שחר וייסר, ממייסדי גט טקסי צילום: נמרוד מאי

 

מהחברה נמסר שכיום מספר המשתמשים שלה עומד על כמיליון איש ברחבי העולם, עם ממוצע של 20,000 הזמנות יומיות ב-20 הערים שבהן פועלת החברה. על פי נתוני החברה, חל גידול של 50% בהכנסות החברה בכל רבעון ועד לסוף שנת 2013 צופה GetTaxi מכירות הנעות בין 120 ל-130 מיליון דולר במונחים שנתיים.

 

שירות ההסעות החדש שהושק בניו יורק שירות ההסעות החדש שהושק בניו יורק

 

חברת GetTaxi הוקמה ב-2010. שני היזמים שפיתחו את השירות ומנהלים את החברה, הם רועי מור (35), ושחר וייסר (37), בעברו מנכ"ל קומברס רוסיה וכיום הבעלים של מספר מיזמי אינטרנט ברחבי העולם.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x