$
אפליקציות

חדש באנדרואיד: Office רשמית מבית מיקרוסופט

חבילת התוכנות המשרדיות הפופולרית, אשר מחוברת לשירות אופיס 365 הענני, זמינה כעת רק בארה"ב אך צפויה להגיע ל-117 מדינות נוספות. המטרה של מיקרוסופט: להילחם ב-Docs של גוגל במגרש הביתי שלה

נמרוד צוק 12:5901.08.13
כחודש וחצי אחרי שהשיקה גרסה בסיסית של יישומי אופיס 365 לאייפון, השיקה אתמול מיקרוסופט את האפליקציה גם בגרסת אנדרואיד ראשונה. היא הזמינה בשלב זה רק באנגלית, עבור משתמשים בארה"ב - אך צפויה להתרחב ל-117 מדינות נוספות ול-33 שפות.

מהדורת האנדרואיד כמעט זהה לגרסת האייפון; היא פועלת על גרסאות 4.0 ומעלה של אנדרואיד ומחייבת מנוי בתשלום לשירות אופיס 365 כדי לקרוא ולערוך מסמכים, ללא אופציה לגרסה בסיסית בחינם.

 

אופיס מובייל. גם לאנדרואיד ול-iOS אופיס מובייל. גם לאנדרואיד ול-iOS

 

היא כוללת רשימת מסמכים אחרונים ואפשרות ליצירת ועריכת מסמכי וורד ואקסל, המוגבלת לפעולות בסיסיות כמו תיקונים, שינויי פורמט קטנים דוגמת הפיכת טקסט למודגש או שינוי צבעים, והוספת הערות. האפליקציה תפעל גם על טאבלטים אבל לא קיימת גרסה המותאמת אליהם במיוחד, ומיקרוסופט ממליצה למשתמשי טאבלטים לעבוד על הגרסה המקוונת של אופיס (Office Web Apps) דרך הדפדפן, ולא להשתמש באפליקציה. אחסון המסמכים נעשה בשירות סקיידרייב של מיקרוסופט, וניתן לשתף אותם באמצעות אי-מייל.

 

לטענת מיקרוסופט, פורמט המסמכים שלה נשאר אחיד ללא תלות בפלטפורמה, גם כאשר משלבים במסמכים אלמנטים מורכבים כמו גרפים, אנימציה וטבלאות. נושא אחידות הפורמט הוא מסר מרכזי בקמפיין שמנהלת החברה בחודשים האחרונים כנגד גוגל דוקס, שמאיימת על מעמדה של מיקרוסופט בתחום התוכנות המסחריות בשעה שיותר ויותר משתמשים עוברים משימוש בחבילות PC כבדות כמו אופיס לעריכת מסמכים בענן.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x