$
מכשירים ומדריכים

סמסונג חשפה בישראל שירות VOD למכשירי מובייל וטאבלטים חדשים

טכנולוגיית הסטרימינג, שתאפשר לצפות ללא הגבלה ב-1,000 סרטים וסדרות שונות בסמארטפונים וטאבלטים, פותחה בישראל. המחיר: 30 שקל לחודש. לצידה, הוצגו הבנים החדשים במשפחת Galaxy Tab של הענקית הקוריאנית

הראל עילם 11:4923.07.13
סמסונג ישראל הכריזה הבוקר (ג') על שירות הסטרימינג הראשון בישראל שמיועד למכשירי סלולר. תמורת תשלום חודשי, משתמשים יוכלו לצפות במאגר סרטים ללא מגבלה דרך הטאבלטים והטלפונים החכמים שלהם. ההכרזה ליוותה את ההשקה המקומית של סדרת הטאבלטים החדשה של סמסונג, Galaxy Tab 3.
מדובר בהרחבה של SmartVOD, שירות קיים של החברה לטלוויזיות חכמות שמאפשר צפיה בלתי מוגבלת בסרטים תמורת תשלום אחיד. השירות פותח במיוחד לישראל על ידי חברת Vonetize. 

 

Galaxy Tab 3, הטאבלט הראשון שיריץ את שירות הסטרימינג החדש Galaxy Tab 3, הטאבלט הראשון שיריץ את שירות הסטרימינג החדש

 

המאגר של החברה כולל כעת כאלף סרטים, בנוסף לסדרות טלוויזיה ישראליות דרך שיתוף פעולה עם רשת וסדרות טלוויזיה אמריקאיות. בין השאר, הוא כולל סדרות טלוויזיה לילדים ותוכניות טבע. בנוסף, משתמשים יוכלו לצפות בסרטים חדשים יותר על ידי תשלום פרימיום, כמו בשירותי VOD אחרים ובמחיר דומה.

 

המנוי, בסך 30 שקל לחודש, מאפשר למשתמשים לצפות בסרטים דרך כל מכשירי הסמסונג שברשותם - ללא צורך בתשלום נוסף על כל מכשיר. בדומה לנטפליקס, ניתן גם להתחיל לצפות בסרט במכשיר אחד - כמו בטלוויזיה - ולהמשיך באותה נקודה ממכשיר אחר, באופן אוטומטי וכל המכשירים יסונכרנו ביניהם.

 

אפליקציית סמסונג VOD על הגלקסי טאב 3 (בגרסה בעת מסך 10 אינץ') אפליקציית סמסונג VOD על הגלקסי טאב 3 (בגרסה בעת מסך 10 אינץ')

 

אפליקציית האנדרואיד זמינה כעת רק בטאבלטים החדשים בסדרת גלקסי טאב 3, שיושקו בארץ מחר. בהמשך השנה, סמסונג תתאים את הטכנולוגיה גם למכשירי סמסונג אחרים. כל לקוח שירכוש טאב 3 יקבל מנוי בחינם של חצי שנה לשירות, מרגע הפעלת האפליקציה הראשונה.

 

הטאבלטים החדשים זמינים בגדלי מסך של שבעה, שמונה או עשרה אינץ ויעלו 1,300, 1,700 ו-2,000 שקל בהתאמה, לדגמי ה-WiFi. שלושתם בעלי פרט דומה, עם מעבד כפול ליבה מבית סמסונג, גיגה-בייט זיכרון פעולה ו-16 גיגה-בייט שטח אחסון - וכל המסכים הם ברזולוציה של 1,280 על 800 פיקסל. כולם יזכו הן לאפליקציית ה-VOD והן לאפליקציית הספרים בעברית מותקנות מראש, עם כל ההטבות. הם כולם מריצים את אנדרואיד 4.2, עם ממשק ה-TouchWiz של סמסונג בעברית.

 

המכשירים יושקו גם דרך חברת פלאפון. רק לקוחות שירכשו את המוצר בארץ באופן רשמי יקבלו את ההטבה של המנוי בחינם, אבל כל המשתמשים יוכלו להתקין ולהשתמש בשירות הסטרימינג.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x