$
הייטק והון סיכון

סטארט-אפ האופנה של בר רפאלי גייס 1.2 מיליון דולר

אפליקציית Mika Look, שבה שותפה דוגמנית־העל, גייסה את הסכום מקרן יתיר ומהמשקיעים סעיד עמידי ובובי לינט

אסף גלעד 07:0223.07.13

הסטארט-אפ Mika Look של הדוגמניות בר רפאלי ואלנה פסנקו ובעלה סני סנילביץ' גייס 1.2 מיליון דולר בסיבוב גיוס שהושלם לפני שבועות אחדים, כך נודע ל"כלכליסט".

הסטארט-אפ מפתח אפליקציה לאייפד ששמה MIKA, שתציג מדי יום דוגמנית ותאפשר לרכוש את הפריטים שהיא לובשת מתוך תפריט דינמי ששם דגש על תמונה באיכות גבוהה. הממשק יכיל סרטוני וידיאו קצרים של כל אחת מהדוגמניות ופרטי הלבוש שלהן. בחברה מתכוונים למכור את הפריטים המוצגים באפליקציה בנפרד או כחבילה שלמה.

 

בר רפאלי (ארכיון) בר רפאלי (ארכיון) צילום: MCT

 

החברה הוקמה בשנת 2011 על ידי הדוגמנית האוקראינית אלנה פסנקו ובעלה הישראלי סני סנילביץ', מבעלי קרן ההון סיכון יתיר, המתגוררים בניו יורק. למיזם הצטרפו בהמשך רפאלי ומנהל הטכנולוגיות הישראלי שלומי גורן. החברה מעסיקה 14 עובדים.

 

את ההון החדש גייסה החברה מקרן יתיר והמשקיע הסדרתי סעיד עמידי, מהמשקיעים הראשונים ב-PayPal. משקיע נוסף הוא בובי לינט, שהיה מעורב בהשקעה בכמה סטארט-אפים ישראליים. בסך הכל גייסה החברה עד היום 1.7 מיליון דולר, על פי מאגר המידע IVC.

 

Mika, הפועלת מהוד השרון ובמנהטן, היא חלק מטרנד בחברות הטכנולוגיה להציג אפליקציית קניות המתווכת בין מוכרים (מעצבים במקרה זה) לקונים. אחת מחלוצות ענף זה היא Houzz הישראלית-אמריקאית, שמנוהלת בידי עדי טטרקו ואלון כהן.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x