$
אפליקציות

קח מאה אלף דולר, בנה אפליקציה לווינדוס פון 8

מיקרוסופט כבר תגמלה בעבר מפתחים שהביאו את האפליקציות שלהם למערכת ההפעלה שלה - אולם עתה נראה שהחברה מחלקת גם בונוסים כספיים גבוהים. זאת, במטרה להרחיב את היצע היישומים שלה

הראל עילם 13:0116.06.13
מיקרוסופט לא מהססת לתגמל מפתחי אפליקציות פופולריות בסכומים משמעותיים על מנת שיתאימו את האפליקציות שלהם גם למערכת ההפעלה ווינדוס פון 8. סכומים אלו יכולים להגיע עד למאה אלף דולר לאפליקציה. כך מדווחת סוכנות הידיעות בלומברג, בידיעה שאושרה גם על ידי מקורות אתר Business Insider.

לפני כשנתיים הכריזה ענקית התוכנה על תוכנית תגמולים שבמסגרתה יזכו מפתחים למגוון הטבות, כגון ביטול עמלת ההרשמה לחנות האפליקציות, הנחות על רכישת כלי פיתוח מתאימים, ויתור על חלק מעמלת הרכישה של האפליקציה (בדומה לאפל, מיקרוסופט גובה 30% מעלות רכישת האפליקציות) ועוד. המטרה: הגדלת מספר האפליקציות הפופולריות בחנותה המקוונת.

 

איך מושכים מפתחים למערכת ההפעלה? עם כסף, כמובן איך מושכים מפתחים למערכת ההפעלה? עם כסף, כמובן צילום: ניצן סדן

 

לפני מספר חודשים נודע כי מיקרוסופט גם מתגמלת כספית חלק ממפתחי האפליקציות, עם סכום של עד מאה דולר לאפליקציה ועד אלפיים דולר לכל מפתחת. אבל כעת נראה כי מיקרוסופט מחלקת בונוסים גבוהים משמעותית לאפליקציות מתאימות.

 

למרות הצמיחה המהירה בכמות האפליקציות בחנות של מיקרוסופט, מספר אפליקציות מובילות - כגון ווייז, פינטרסט ואינטסגרם - אינן זמינות. גוגל מצידה מסרבת לתת למפתחי אפליקציות לווינדוס פון גישה מלאה למערכת שלה, בטענה כי מערכת ההפעלה אינה פופולרית מספיק על מנת להצדיק להתאים את כלי הפיתוח. לפיכך, אין כעת אפליקציות רשמיות ליוטיוב, ג'ימייל או גוגל Maps בווינדוס פון.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x