שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
חדשות התקשורת

סמנכ"ל הכספים של סלקום יעקב חן פורש, יחליפו שלומי פרילינג

פרילינג שישמ בשנה האחרונה כסמנכ"ל בדסק"ש, החברה-האם של סלקום. סלקום: חן החליט לסיים את תפקידו בעקבות השלמת המיזוג בין סלקום ל-013 נטוויז'ן"

אופיר דור 15:0513.06.13

סמנכ"ל הכספים של סלקום יעקב חן החליט לפרוש מתפקידו לאחר ארבע שנים. יחילף אותו שלומי פרילינג שכיהן בשנה האחרונה כסמנכ"ל בדסק"ש, החברה-האם של סלקום.  

 

לדברי החברה, חן החליט לסיים את תפקידו בעקבות השלמת המיזוג בין סלקום ל-013 נטוויז'ן ולאחר 16 שנים בסלקום . חן ימשיך בתפקיד עד לאחר אישור הדו"חות לרבעון השני של השנה בחודש ספטמבר.

 

ניר שטרן, מנכ"ל סלקום ניר שטרן, מנכ"ל סלקום צילום: סיון פרג'

 

בשנים 2008-2011 שימש פרילינג סמנכ"ל אסטרטגיה ופיננסים של נטוויז'ן. הוא אף כיהן כמ"מ מנכ"ל נטוויז'ן לאחר שריצ'י האנטר עזב את תפקיד המנכ"ל ובטרם מונה אליו ניר שטרן, כיום מנכ"ל סלקום. פרילינג הוזכר בזמנו כאחד המועמדים להתמנות למנכ"ל נטוויז'ן, אך כאמור בסופו של דבר הוחלט לבחור בשטרן.

 

מינויו של פרילינג אינו הפעם הראשונה שבה אחד מיוצאי נטוויז'ן ממונה להנהלת סלקום. מאז נכנס שטרן לתפקיד בינואר 2012 הוא מינה את סמנכ"ל משאבי האנוש של נטוויז'ן שרון עמית לתפקיד המקביל בסלקום ואת קרן שתוי שכיהנה בנטוויז'ן כסמנכ"ל לקוחות פרטיים לתפקיד סמנכ"ל לקוחות עסקיים.

 

שטרן הודה לחן וציין כי הוא "הוביל בהצלחה רבה שלושה גיוסי אג"ח בהיקף של כ-3 מיליארד שקל וריכז את קשרי החברה עם המשקיעים בארץ ובחו"ל. הוא הוביל משאים ומתנים אסטרטגיים לרכישת חברות בנות ובהן נטוויז'ן ופעילות דינמיקה וניהל את המו"מ גם מול המפעילים החדשים".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x