$
מכשירים

דיווח: האייפון הבא יכלול בעיקר שינויים קוסמטיים

הסמארטפון יכלול שינויי תוכנה אך עיצובו ישאר כשהיה. עם זאת, הוא יוצע למכירה גם בצבעים ירוק וזהב. בנוסף דווח על האייפון 6, שיצויד במסך גדול יותר משל קודמיו, בדומה למכשירי סמסונג

נמרוד צוק 11:1410.06.13

אפל עדיין לא חשפה את הקלפים בנוגע לדגמי האייפון הבאים, אבל תעשיית ההדלפות והשמועות ממשיכה לעבוד ביתר שאת לקראת פתיחת כנס המפתחים השנתי של החברה הערב (20:00 זמן ישראל).

על פי פרסום בוול סטריט ג'ורנל, שמסתמך על מקורות המקורבים לפיתוח המכשיר, הדגם המרכזי הבא של האייפון לא יהיה שונה דרמטית מהנוכחי. דיווחים נוספים גורסים שההבדל העיקרי יהיה הוספת שני צבעים נוספים - ירוק ומוזהב.

 

אייפון 5. האם יורשו יגיע בצבע ירוק? אייפון 5. האם יורשו יגיע בצבע ירוק? צילום: אוראל כהן

 

במקביל, נחשפים פרטים נוספים על החידוש המעניין יותר עליו שתחשוף לכאורה החברה: דגם מוזל של האייפון, שאמור לחזק את יכולתה להתחרות מול מכשירי האנדרואיד הנוגסים בהתמדה בנתח השוק שלה. המכשיר צפוי לעלות בין 350 ל-400 דולר, להציע מסך באיכות נמוכה יותר מאחיו היוקרתי, ולהגיע בגוף פלסטיק במקום אלומיניום ובמגוון צבעים, כולל ירוק, כחול, צהוב-כתום וצבע "דיו". לפי הערכות, ייצורו יתבצע במפעלי חברת פגטרון הקוריאנית ולא בפוקסקון, שייצרה את קודמיו.

 

שמועות שהופיעו ברשת גורסות כי אפל תיישר קו עם יתר תעשיית הסלולר ותוציא בשנה הבאה אייפון בעיצוב חדש לחלוטין, בעל מסך בגודל 4.8 אינץ'. חשוב לזכור שבשלב זה מדובר בהערכות בלבד; בכירי אפל אמרו השנה שלא יושק אייפון מוזל ושהחברה מתמקדת בקטגוריית הפרימיום כחלק מאסטרטגיית המיתוג והשיווק שלה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x