$
בשולי הרשת

בשולי הרשת

תיכוניסטית אמריקאית תשים קץ לספוילרים בטוויטר

המפתחת הצעירה בנתה יישום שיעלים מהפיד שלכם חשיפות מתסכלות של מה שיקרה בסדרות אהובות. התוסף המבריק יושק בעוד מספר שבועות. שימו לב: כתבה זו מכילה ספוילרים לחובבי משחקי הכס

עומר כביר 17:3309.05.13

יש שעות שבהן מסוכן להיכנס לטוויטר. אחרי גמר של האח הגדול או אמריקן איידול, או אחרי פרק חדש של משחקי הכס או ד"ר הו הופכת הרשת החברתית לשדה מוקשים מסוכן. אם הורדתם או הקלטתם את הפרק וטרם צפיתם בו, כל ציוץ תמים עלול להתברר כפצצת ספוילר הרסנית במיוחד שתחרב לכם את החיים.

זה יכול להגיע מכל מקום. המכר מעבודה עלול לחשוף מי נשאר אחרון בבית האח, הידידה מבוסטון עלולה לגלות שרוב סטארק יירצח על ידי וולדר פריי במהלך החתונה של דודו או שטיריון לאניסטר יהרוג את אביו - וחייכם יהיו הרוסים. רבים מעדיפים להתנתק עד לצפייה בפרק, כמה מעטים לוקחים סיכון.

 

רגע, טיריון לאניסטר יעשה מה?! רגע, טיריון לאניסטר יעשה מה?! צילום: בלומברג

 

אבל עכשיו, מתכנת בת 17 בשם ג'ני לאמר מציגה פתרון שיחסוך לרבים מאיתנו עוגמת נפש. הכירו את Twivo, תוסף לכרום שיסנן לכם את כל הספוילרים מטוויטר. כל שצריך לעשות הוא להזין את שם התוכנית ששמרתם לצפייה מאוחרת והתוסף של לאמר יחסום את כל הציוצים שמזכירים אותה.

 

בראיון לאתר MotherJones סיפרה לאמר שהגתה את הרעיון יום לפני תחרות תכנות אליה נרשמה, Tvnext Hack, והשלימה את בניית התוסף בתוך עשר שעות ו-150 שורות קוד. לאמר, המתמודדת היחידה שהציגה פרויקט והיחידה שהתמודדה ללא שותפים, זכתה בסופו של דבר בפרס הראשון בתחרות בסך 2,500 דולר. אנחנו חושבים שראוי יותר להציע את מועמדותה לפרס נובל לשלום.

 

התוסף, אגב, עדיין נמצא בשלב הניסוי ויהיה מוכן לשחרור רשמי רק בעוד שבועיים-שלושה. עד אז, ניאלץ כולנו לשמור על משנה זהירות.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x