$
מחירים ומסלולים

המבצעים בסלולר: YouPhone, הוט מובייל ו-012 מובייל משיבות אש

לאחר ההודעה של גולן טלקום אתמול על חודשיים חינם למצטרפים, שלוש החברות יצאו במבצעים חדשים או האריכו קיימים

אופיר דור 14:3611.04.13

ההודעה של גולן טלקום אתמול כי היא מציעה מבצע הצטרפות של חודשיים חינם הכניסה את שוק הסלולר לטירוף מחודש. אתמול הייתה זאת פלאפון שעלתה עם מבצע מקביל של חודשיים חינם בחבילת השימוש ללא הגבלה, והיום אלו YouPhone, הוט מובייל ו-012 מובייל שמגיבות.

 

YouPhone הודיעה על מבצע שבו החודשיים הראשונים הינם ללא תשלום למצטרפים חדשים עד ה-5 למאי. בהמשך ישלמו הלקוחות את המחיר הרגיל של החבילה - 79 שקל, בעוד שאצל גולן ופלאפון המחיר בתום החודשיים עומד על 99 שקל. YouPhone דווקא צמצמה באחרונה את מבצע ההצטרפות ללקוחות חדשים כשהציעה את חבילת השימוש ללא הגבלה ב-10 שקל לחודש אחד במקום שלושה חודשים.

 

סמארטפונים. המבצעים נמשכים סמארטפונים. המבצעים נמשכים

 

במקביל, יצא היום 012 מובייל, המותג המוזל של פרטנר, במבצע לרגל יום העצמאות. במסגרת המבצע מוצעת חבילת שימוש ללא הגבלה ב-59 שקל למשך חצי שנה ללקוחות חדשים וקיימים. לחיילים מוצעת החבילה במחיר זול עוד יותר של 44 שקל למשך חצי שנה. המבצע לחיילים פתוח עד ל-23 לאפריל. המבצעים של גולן ופלאפון פתוחים עד לסוף החודש הנוכחי.

 

גם הוט מובייל החליטה להמשיך במבצע האגרסיבי שלה בו היא מציעה חבילת שימוש ללא הגבלה ב-49 שקל למשך 4 חודשים למצטרפים חדשים. המבצע אמור היה להסתיים השבוע אך הוארך עד לתאריך לא ידוע.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x