$
הייטק והון סיכון

פרסום ראשון

אדן שוחט עוזב את קרן ג'נסיס

השותף הצעיר בג'נסיס, ממייסדי פייס.קום שנמכרה לפייסבוק בשנה שחלפה, עוזב במפתיע את קרן ההון סיכון

אסף גלעד 18:5407.04.13

עזיבה מפתיעה בענף ההון סיכון: השותף הצעיר בקרן ג'נסיס, אדן שוחט, עוזב את תפקידו לאחר כשלוש שנים. שוחט יעבור למיזם חדש, אך טרם נודע האם מדובר במיזם השקעות או בחברת סטארט-אפ חדשה. לאחר עזיבתו ימשיך שוחט לשמש חבר דירקטוריון בחברות בהן השקיע במסגרת ג'נסיס - Any.Do, Commerce Sciences, JoyTunes, daPulse, 3dsoles ו- Riskified. 

 

שוחט נחשב להבטחה הגדולה של ג'נסיס, קרן הון סיכון ותיקה שמעוניינת להתחיל בימים אלה בהליך הגיוס לקרן הבאה שלה. בשנה שעברה הודיע אחד ממייסדי הקרן, אדי שלו, על רצונו לפרוש מניהולה ולהותירה בידיהם של השותפים איל קישון, ג'וני סאקס וגארי גנות.

 

אדן שוחט אדן שוחט צילום: יובל חן

 

שוחט הצטרף לקרן ב-2010 כשותף עצמאי (Venture Partner), ולקראת סוף אותה השנה נהפך לשותף מלא. שוחט היה ממקימי Aternity, חברת פורטפוליו של ג'נסיס, ושל פייס.קום שנקנתה על ידי פייסבוק בשנה שעברה.

 

 

“ג'נסיס הוא מקום עם אוירה ייחודית ותומכת. אני שמח לשמור על קשר עם חבריי השותפים ועל כך שאמשיך לעבוד עם החברות”, כתב שוחט בהודעה על עזיבתו.

 

השותף הכללי בקרן, ג'וני סאקס, מסר: "אנו מאחלים לאדן המשך הצלחה בדרכו החדשה, מודים לו על תרומתו לחברות הפורטפוליו, ומקווים שנמשיך לשתף פעולה שוב בעתיד”.

מנכ"ל Commerce Sciences, אביב רווח, סיפר ל"כלכליסט": "עבדתי בצורה צמודה עם אדן בשנה האחרונה. למדתי ממנו רבות - הוא ממשקיעי ההון סיכון הטובים ביותר בישראל, מקצוען אמיתי, מפשיל שרוולים ותורם לצמיחת החברה בכל שעה ביום ובלילה - תמיד עם חיוך. אדן הוא נכס אמיתי לכלכלה ולהיי-טק הישראלי בפרט".

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x