חדשות טכנולוגיה

GlassDoor: מארק צוקרברג הוא המנכ"ל האהוב ביותר

החברה פרסמה את דירוג "50 המנכ"לים הטובים ביותר" שלה, בו מוצגים המנהלים שזכו לשביעות רצון גבוהה מעובדיהם. לצד מנכ"ל פייסבוק, שזכה לציון של 99%, מככבים מנכ"לי אפל, SAP ואמזון

הראל עילם 13:0217.03.13
מארק צוקרברג הוא המנכ"ל האהוב ביותר בעולם הטכנולוגיה, כך עולה מסקר העובדים השנתי של חברת המחקר גלאסדור, שמדרגת את "50 המנכ"לים הטובים ביותר". צוקרברג זכה ל-99% של שביעות רצון ולשבחים על סגנון הניהול הפתוח שלו. הוא הדיח מהמקום הראשון את טים קוק, מנכ"ל אפל, שנפל למקום ה-18 ברשימה.

עבור צוקרברג מדובר בקפיצה משמעותית. בשנה שעברה, אחוז שביעות הרצון ממנו עמד על 85% בלבד, למרות שהחברה עצמה נחשבת לאחד המקומות הטובים ביותר בעולם עבור העובדים - עם משכורות גבוהות וסביבת עבודה פתוחה, ללא הרבה ניהול ודרג ביניים.

 

אהוב על עובדיו. צוקרברג אהוב על עובדיו. צוקרברג צילום: רויטרס

 

ניתן להניח כי העובדים ראו את צוקרברג מתבגר בשנה האחרונה, למרות התהליכים הקשים שעברה פייסבוק, הירידה בשווי המניה והפגיעה ביכולת העובדים לנצל את האופציות שלהם.

 

קוק הוא בין המנכ"לים הבודדים ברשימה שאחוז שביעות הרצון מהם ירד, מ-97% ל-93%. לא ידוע מהי הסיבה לכך.

 

אחרי צוקרברג ניתן למצוא עוד מספר מנכ"לי חברות טכנולוגיה: את ביל מקדרמוט, המנכ"ל המשותף של חברת התוכנה SAP, שזכה גם הוא לשיעור שביעות רצון של קרוב ל-99%. אחרי SAP ניתן למצוא את ג'ו טוצ'י מ-EMC במקום השביעי, פול ג'ייקובס מקוואלקום במקום השמיני, לארי פייג' מגוגל במקום ה-11, מארק בניוף מסיילספורס במקום ה-13, ג'ן הסון האונג מ-Nvidia במקום ה-15, ג'ף בזוס מאמזון במקום ה-16 ומנכ"ל אינטל *היוצא פול אוטליני במקום ה-21.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x