$
אפליקציות

האפליקציה הישראלית שאחראית לאחוז מכל תמונות פייסבוק ביום

הכירו את פוטומאניה, אפליקציה ישראלית לעריכה ועיבוד תצלומים שמשלבת בין יכולות של אינסטגרם וממשק של פינטרסט. בתוך שנה וחצי בלבד הפכה החברה להצלחה ברשת החברתית: עד כה העלו דרכה 150 מיליון תמונות

אסף גלעד 16:5807.03.13

פוטושופ לפייסבוק? אינסטגרם לתמונות במחשב? אולי בכלל פינטרסט ישראלי? כל אלה ביחד יכולים לתאר את השאיפות של פוטומאניה, סטארט-אפ ישראלי שהפך באחרונה לייצרן אפליקציית עריכת התמונות הפופולרית ביותר בפייסבוק.

החברה הישראלית, שנוסדה על ידי אופיר יוסף, בר ציוני ואדיר קול מציעה אפליקציית פייסבוק בעזרתה ניתן לערוך תמונות, להעביר אותן דרך פילטרים, ולשתף עם חברים.

 


 

לאחרונה פרסמה החברה כי בשבועות האחרונים מועלות כ-2 מיליון תמונות דרכה לפייסבוק. מתוך 300 מיליון תמונות שמועלות ביום לפייסבוק, מדובר בשיעור שמתקרב לכאחוז אחד, שיעור מרשים לחברה שפעילה כשנה וחצי בלבד. עד כה שותפו באמצעות פוטומאניה 150 מיליון תמונות בפייסבוק על ידי 35 מיליון משתמשים. עם זאת, מספר המשתמשים הפעילים בחודש עומד על 3.3 מיליון.

 

פוטומאניה פוטומאניה

 

המשתמש יקבל בעלות על האפקטים שלו

 

אלמנט חדש שהוסיפה החברה בימים האחרונים הוא קיר המזכיר את ממשק פינטרסט, באמצעותו ניתן לשתף תמונות בגלריית תמונות אנכית ולתייג תמונות של משתמשים אחרים.

 

מייסדי החברה, בתמונה מעובדת מייסדי החברה, בתמונה מעובדת

 

בהמשך מתכוונת החברה להציע שירות ובו משתמש יוכל להיות בעליו של אפקט או פילטר לתמונה ואף למכור אותו בחנות אפליקציות ייעודית.

 

בנוסף על כך, בימים אלה מנסה החברה להיפטר מהתדמית שלה כאפליקציית פייסבוק ומרחיבה את הממשק שלה גם לדף נחיתה ייעודי ולתוסף לדפדפן כך שניתן יהיה לערוך תמונות לא רק בתוך רשת פייסבוק. בחברה עומלים כבר היום על אפליקציה שתוכל לבצע עריכת תמונות זאת מהנייד.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x