$
מחירים ומסלולים

HOT בתגובה לבזק: משדרגת מהירות ללקוחות הטריפל - בחינם

חברת הכבלים משדרגת את לקוחות הטריפל הקיימים למהירויות שבין 12 ל-100 מגה ביט. מנכ"ל HOT עקץ את המתחרה בזק: "אנחנו לא מספרים מה אנחנו מתכוונים לעשות, אנחנו מודיעים כשאנחנו כבר באוויר"

רותי לוי 10:5404.03.13

חברת HOT הודיעה הבוקר כי תשדרג את לקוחות הטריפל שלה. לקוחות שגולשים במהירות של 5 מגה-ביט ישודרגו ל- 12 מגה ביט. לקוחות שגלשו ב- 12 מגה ישודרגו למהירות של 30 מגה. לקוחות שצורכים היום את ה"טריפל טופ" ישודרגו מ-30 מגה ביט ל-100 מגה-ביט. לקוחות שנמצאים בטריפל פלטינום וכבר צורכים 100 מגה-ביט יזכו להנחה בעלות החודשית של החבילה - במקום 499 שקל ישלמו 449 שקל, הנחה של 50 שקל בחודש. לקוחות חדשים שיצטרפו לאחת מחבילות הטריפל של HOT יזכו ב-100 מגה-ביט מראש למשך שנה.

 

הרצל עוזר במסיבת העיתונאים הרצל עוזר במסיבת העיתונאים צילום: רותי לוי

  

המבצע של HOT מגיע כשבועיים לאחר ההודעה של בזק שהודיעה על שדרוג לקוחותיה הקיימים למהירויות שבין 5-15 מגה-ביט. עבור לקוחות שאינם רוצים בחבילות טריפל HOT מציעה הנחה בעלות התשתית של 100 מגה ותמכור אותה ב – 139 שקל, 22% פחות ממחירה היום.

 

"HOT לא מפרסמת שלטים של 100 מגה אלא מוכרת 100 מגה בכל מדינת ישראל", פתח מנכ"ל HOT הרצל עוזר את מסיבת העיתונאים תוך שהוא מפנה ביקורת כלפי המתחרה בזק "אנחנו לא מספרים מה אנחנו מתכוונים לעשות. לא מספרים לכם שהדירקטוריון אישר או שבעוד 6 שנים יהיה לנו משהו. אנחנו מודיעים כשאנחנו כבר באוויר".

 

עוזר ציין כי HOT השלימה פריסה של סיבים אופטיים עד הבית ברעננה ונמצאת בתהליכי פריסה בחמש ערים נוספות: בבאר שבע, נתניה, ראשון לציון וחיפה. פריסה מלאה של מדינת ישראל בסיבים עד הבית תסתיים לקראת 2017, בסך הכל מחוברים כיום 100 אלף בתי אב לסיבים האופטיים של HOT. "אנחנו לא מבקשים עזרה מהרגולטור אנחנו משקיעים כסף". אמר עוזר. פריסת סיבים עד הבית אמורה לאפשר ל HOT להציע קצבים מהירים במיוחד של עד גיגה בשנייה "זה כמו שמע"צ תכריז שהיא הופכת את כל כבישי ישראל ל-10 מסלולים" הוא הוסיף.

 

חברת בזק הייתה נוכחת מרכזית גם בשקפים של עוזר – "בשנה האחרונה מהירות הגלישה עלתה ב-50% מ- 6.6 ל – 10 מגה", אמר עוזר כאשר הוא מצביע על שקף עם המהירות הממוצעת של המתחרה בזק "זה מאד יפה אבל זה לא מהפכה. מהפכה זה אומר תוך שנה פי 3 לא 50% - מ- 6.6 ל-20 מגה. זה מה שקרה ב-HOT". רק לפני לפני שנתיים אמר עוזר בוועדת הכלכלה כי : "מהירות הגלישה בישראל נמוכה לא בגלל תשתיות - אלא כי הלקוחות לא רוצים מהירויות גבוהות"

בטל שלח
    לכל התגובות
    x