שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
הייטק והון סיכון

ITS של קבוצת פור-גרופ מעכבת תשלום המשכורות לעובדיה

חברת ציוד התקשורת לא שילמה ל-70 עובדיה את משכורת דצמבר. ITS Telecom מוכרת בימים אלה את חברת התקשורת Tower Vision - שמשכורות עובדיה לא נפגעו

אסף גלעד 17:2127.01.13

חברת איי.טי.אס מערכות טלקומוניקציה (ITS Telecom) מקבוצת פור-גרופ מעכבת את תשלום המשכורות לעובדיה. ל"כלכליסט" נודע כי חברת המרכזיות הסלולריות מאזור עיכבה את תשלום משכורת דצמבר לכ-70 עובדיה.

עם זאת, גורמים בחברה רומזים כי המשכורת תשולם עד סוף השבוע וכי משכורות ינואר ישולמו במועדן בחודש הבא. במקביל מנהלת החברה מגעים למכירת חברת התקשורת ההודית Tower Vision, אך ככל הידוע משכורות העובדים בחברה זו שולמו בזמן.

 

את ITS מנהל אריק אלקלעי, לשעבר מנכ"ל לידקום שפרש ממנה ב-2009. כמו לידקום בעברה, גם ITS נחשבת לחלק מקבוצת פור-גרופ, קבוצת חברות מוצרי תקשורת בבעלות האחים שושן והאחים סלוק. אלקלעי הוביל את לידקום להנפקה ב-AIM אך גם היה מזוהה עם התרסקותה לאחר עזיבתם של האחים שושן והאחים סלוק מהחברה. לידקום נכנסה לכינוס נכסים ונמכרה על ידי הכונס לחברת גירית. לפני כשלוש שנים הוחזר אלקלעי לקבוצת פור-גרופ כמנכ"ל ITS.

 

גורם המקורב לחברה מסר ל"כלכליסט" כי פור-גרופ מוכרת בימים אלה גם את חברת Tower Vision הפעילה בהודו וכי משכורות העובדים הישראלים שם לא עוכבו. ITS פיתחה מוצרי תקשורת לארגונים קטנים של עשרות עובדים, ומאפשרת להם להשתמש במרכזייה טלפונית וברשת מחשבים דרך רשת הסלולר. מוצרים אלה נמכרים למפעילות תקשורת סלולריות.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x