• תפריט
הייטק והון סיכון

פרסום ראשון

דני כהן יצטרף לקרן כרמל החל מיולי 2013

כהן עזב את קרן ג'מיני, אשר לא השיגה אקזיט משמעותי לאחרונה ועשויה להתקשות בגיוס הון. לעומתה, צפויה כרמל לגייס קרן של 200 מיליון דולר כבר בשנה הקרובה

אסף גלעד 18:2503.12.12

דני כהן יתמנה לתפקיד שותף בקרן ההון סיכון כרמל, כך נודע ל"כלכליסט". כהן, שעזב את תפקידו כשותף בקרן ג'מיני בשבוע שעבר, נמצא כעת בחופשה וייכנס לתפקיד החדש ביולי 2013.

כהן יצטרף לשותפים הקיימים בכרמל: שלמה דוברת, אבי זאבי, רינה שאינסקי, אורי בנדורי ורונן ניר. כהן ישמש כשותף שאחראי על השקעות בתחום חברות האינטרנט.

 

עוזב את ג'מיני ומצטרף לכרמל. דני כהן עוזב את ג'מיני ומצטרף לכרמל. דני כהן

 

כרמל צפויה לצמוח ולהתרחב

 

מנגד, קרן ההון סיכון כרמל צפויה, לפי הערכות רבות, לגייס קרן של 200 מיליון דולר כבר בשנה הקרובה. כרמל היא חלק מקבוצת ויולה, קבוצה פיננסית רחבת היקף בעלת קשרים ענפים בשוק המוסדי הישראלי, שמחזיקה מלבד בקרן הון סיכון, גם בשתי קרנות פרייבט אקוויטי (ויולה ודי-פרטנרס), חברה להלוואות לחברות טכנולוגיה (פלנוס) וקרן שניונית (וינטג') הרוכשת אחזקות מקרנות הון סיכון.

 

כהן עזב בשבוע שעבר את הקרן לאחר 11.5 שנים בחברה העוסקת בהשקעות בתחום האינטרנט. הוא הודיע כי יסיים את תפקידיו כחבר דירקטוריון בחברות הפורטפוליו בהן השקיע, כמה מהן מועמדות פייבוריטיות לאקזיט: אדפטיבי, אאוטבריין, Eyeview, מאסיב אימפקט, ווצ'דוקס וספורט ספייס.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x