$
הייטק והון סיכון

עוד אקזיט בדרך: EMC האמריקאית רוכשת את More IT מבני ברק

החברה האמריקאית רכשה הלילה (ו') את חברת More IT resources. לפי ההערכה, מדובר בעסקה קטנה שהיקפה כמה מיליוני דולרים

אסף גלעד 08:4230.11.12

 

רכישה נוספת לענקית מערכות המידע EMC בישראל. החברה האמריקאית רכשה הלילה (ו') את חברת More IT resources ממגדלי ב.ס.ר בבני-ברק. More תטמע

בחטיבת GreenPlum, חטיבת מוצרי ניהול נתונים במאגרי מידע Big Data Analytics.

 

EMC לא שחררה את פרטיה הפיננסיים של העסקה, אך ל"כלכליסט" נודע כי היקף העסקה יעמוד על כ-15 מיליון דולר במזומן ועוד כ-10 מיליון דולר לפי עמידה באבני דרך. החברה נוסדה ב-2006 בידי 4 אנשים: אלירן מלכי, אילון רוסמן, עירד דויטש ותום קידר. החברה גייסה בתחילת דרכה הון מוורסיטי ומקרן תנופה, אך הן מכרו את מניותיהן בהמשך. לפני כשנה הצטרף לחברה המשקיע שחר אפעל, שמחזיק לפי הערכות כיום ב-5% מהחברה. 4 המייסדים מחזיקים ביתרת המניות (95%).

  

המערכת הנמכרת ביותר של More היא MoreVRP. היא נמכרת לארגונים גדולים שמעניקים שירות ללקוחות או עובדים רבים, והיא מאפשרת להם לתעדף את משאבי המחשוב לפי סדר עדיפות שנקבע מראש לפי מדיניות הלקוח. למשל, בפלאפון, אחת מלקוחות החברה, מאפשרת More לתעדף את השימוש קודם כל ללקוחות, שיכולים להשתמש בשירותים מבוססי אינטרנט כגון צפייה בסרטונים או לגשת לפורטל החברה מהסלולר, ורק לאחר מכן מאפשרת למאגר הנתונים של חברת הסלולר לבצע פעולות פנימיות הקשורות לחברה.

 

המערכת מסוגלת לנטר ולהגיב לתקלות בזמן אמת וכן להגדיל את מספר המשתמשים שיכולים לקבל שירות בו-זמנית. בין לקוחות More בישראל ניתן למנות גם את פרטנר, כלל ביטוח, דלק, סייפנט, מגדל והכשרת היישוב.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x