$
תקשורת

גולן טלקום חותכת מחירים למתניידים: 49 שקל לחבילת סלולר

החברה מנסה למשוך אליה מצטרפים חדשים על חשבון המתחרות הגדולות והודיעה על מבצע חדש במסגרתו תעניק ללקוחות מתניידים חבילה ללא הגבלה כולל חיוג לחו"ל בהנחה לחצי שנה

רותי לוי 11:0025.11.12

גולן טלקום הודיעה היום על מבצע הצטרפות חדש ללקוחות מתניידים - 49 שקל למשך החצי השנה הראשונה עבור חבילה ללא הגבלה.

המבצע רלוונטי ללקוחות שיעבירו את המספר הקיים שלהם לגולן טלקום וההצטרפות עד 21 בינואר 2013. לקוחות שהיו בעבר בחברה, לא זכאים למבצע.

 

החבילה כוללת דקות והודעות ללא הגבלה, גלישה בנפח 3 ג'יגה ושיחות חינם לקווים נייחים בחו"ל, היא נמכרת כיום בגולן טלקום ב-99 שקל לחודש. 

 


 

בחודש אוקטובר העניקה גולן טלקום 4 חודשים חינם לבני משפחה של לקוחות קיימים אשר ניידו את המספר אליה. לפי בדיקת "כלכליסט" חודשי החינם תרמו לבלימת הנטישה שהחלה החברה לחוות מספר שבועות לפני כן.

 

המהלך של גולן טלקום נועד להצית מחדש מעברים בשוק הסלולר שהחל להירגע. יניב פגוט, האסטרטג הראשי של קבוצת איילון, הגיב למהלך של גולן טלקום: "תמיכה במהלך תמחירי שכזה לאורך זמן דורשת כיסי ענק שספק אם עומדים לרשות גולן טלקום, או כל חברת סלולר מקומית אחרת. לפיכך, מדובר ככל הנראה בגימיק שיווקי קצר טווח המיועד להשיב לכיסי בעלי המניות חלק מכספי הרשיון".

 

פגוט סבור, כי העובדה שהמבצע מוגבל בזמן מקטין את הסתברות לנטישה המונית של ציבור הלקוחות: "הלקוחות מבינים שרמת מחירים שכזו אינה פרמננטית ועלולה ליצור לחברה בעייה לא פשוטה אל מול לקוחותיה הקיימים שידרשו את ההטבה האמורה. מאידך, ראוי לציין כי כל מי שסבר כי מרבית האתגרים התחרותיים בזירת המחירים בענף הסלולרי מצויים מאחורי החברות, נוכח לדעת כי לא כך הדבר וענף הסלולר המקומי ימשיך לחוות לחצי מחירים בטווח הנראה לעין עד להרמת ידיים תחרותית של מי מהמתחרים".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x