$
הייטק והון סיכון

"המפעל": מאיץ סטארט-אפים חדש בדרום תל אביב

חברות רבות נאלצות לוותר על סצנת הסטארט-אפים הנוצצת של שדרות רוטשילד מטעמי עלויות. מאיץ הסטארט-אפים החדש מהווה אלטרנטיבה נוחה ומפעיל כבר 8 חברות בתחום המובייל והאינטרנט

אסף גלעד 16:2721.11.12

זה כבר הפך להיות טרנד: יזמים תל אביבים מקימים סטארט-אפ ומתמקמים סביב המתחם האופנתי של שדרות רוטשילד. בין המוצרים, הלקוחות ושאר הפעילות השוטפת הם שותים אספרסו בקפה הלל הסמוך, אוכלים פסטה ב'אלורה' ומגיעים למשרד בקורקינט חשמלי.

לעומתם, יש לא מעט סטארט-אפים שעליית מחירי הנדל"ן במתחם השדרה מרתיעה אותם. עבורם, קיימות אלטרנטיבות שונות. אחת מהן היא מאיץ הסטארט-אפים "המפעל": הוא ממוקם בדרום תל אביב, בלב רחוב של מוסכים בשכונת שפירא, שני רחובות מאבו-כביר. "המפעל" מציע שולחן עץ, תשתיות תקשורת וקפה תמורת 1,100 שקל לחודש.

 


 

"המפעל" פתח את שעריו במסגרת פרויקט 'סטארט-אפים מבפנים' של עיריית תל אביב. המיקום שלו מאפשר לחברות ליהנות מקרבה יחסית ללב סצנת הסטארט-אפים בלי לנפח עלויות שוטפות.

 

עד כה התמקמו בו 8 סטארט-אפים, חלקם בוגרי הג'אנקשן' של ג'נסיס הסמוכה. ביניהם: Storyboard שפיתחה מערכת אוטומטית ליצירת תיקי מדיה לחברות, Ollabout.com, אתר היכרויות שמציג פרופיל אוטומטי למשתמשים ו-twiize, אפליקציה שמאפשרת להציג תכנים על מסך הסמארטפון תוך כדי שיחה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x