$
חדשות טכנולוגיה

פייפל יוצאת במיזם משותף עם MoneyGram

החל מ-2013, תאפשר החברה למשתמשיה למשוך כסף מהחשבון שלהם באמצעות MoneyGram, שירות העברת הכספים המוביל בעולם. השירות צפוי להיות שימושי במיוחד בעולם השלישי

יוסי גורביץ 11:3923.10.12

פייפאל הכריזה אמש (ב') על שותפות עם שירות העברת הכספים הפופולרי בעולם, MoneyGram, שיאפשר למשתמשי פייפל למשוך כספים מחשבונם בעמדות של מאניגראם ולהיפך: לבצע הפקדות בחשבון המקוון. כך דיווח TheNextWeb.

למאניגראם יש כ-284,000 סניפים ועמדות ב-196 מדינות ברחבי העולם, ולפייפל יש כ-177 מיליון משתמשים. פייפל מסרה בהודעתה כי השירות אמור להיות מהיר, מאובטח וידידותי מאוד, כשהיא מציינת שהמשתמש יזדקק רק למייל או למספר סלולרי כדי למשוך או להפקיד כסף.

 

אשראי לחסרי הכרטיסים

 

השירות צפוי לקסום במיוחד למשתמשים שאין להם חשבונות בנק או כרטיסי אשראי, וככזה יוכל להיות שימושי במיוחד בעולם השלישי.

 

משתמש פייפל יוכל להכניס כסף מזומן לחשבון שלו כדי להשתמש בו אחר כך באיביי; סוחרים נטולי כרטיסי אשראי יוכלו למשוך את הכסף שקיבלו בפייפל עבור המוצרים שלהם ישירות מסניף של מאניגראם.

 

שתי החברות נמנעו מלציין את העמלות שיידרשו עבור העברת הכספים. פייפל ומאניגראם צפויות להתחיל ניסוי בשיתוף הפעולה ביניהן בארה"ב בתחילת 2013, ולהרחיב אותו לשאר העולם לאחר מכן.

 

פייפל עוברת מהווירטואלי לפיזי

 

פייפל, שהיא חטיבה של איביי, מסייעת לחברת האם שלה פעם אחר פעם בכך שהרבעונים שלה רווחיים משמעותית יותר ביחס לחטיבות אחרות של החברה. אף שהשירות יעיל רוב הזמן, משתמשים שנתקלו בבעיות מתלוננים שלעתים קרובות החברה מקפיאה את חשבון המשתמש ללא הסבר ראוי או יכולת סבירה לפתרון בעיות.

 

יצוין עוד כי שיתוף הפעולה עם מאניגראם איננו הנסיון הראשון של פייפל להכנס לתחום התשלומים הפיזיים: במאי השנה הודיעה החברה על שיתוף פעולה עם 15 רשתות בארה"ב, שתאפשרנה ללקוח לשלם עבור המוצרים שרכש באמצעות אפליקציה סלולרית של פייפל.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x