$
חדשות טכנולוגיה

מיקרוסופט הכריזה על xBox Music - שירות מוזיקה חדש

שירות המוזיקה יאפשר למשתמשים להאזין בסטרימינג ל-30 מיליון שירים ולקבל המלצות בהתאם לטעמם המוזיקלי. הוא יהיה זמין בקרוב למשתמשי ווינדוס 8 - שיהנו ממנו בחינם

יוסי גורביץ 10:0515.10.12

מיקרוסופט הכריזה אמש (א') על שירות מוזיקה מקוון חדש, xBox Music שמו, שזמין לבעלי קונסולת האקסבוקס החל מהיום. השירות אמור להגיע למשתמשי מחשבי וטאבלטי ווינדוס 8 בסוף החודש, עם השקת מערכת ההפעלה החדשה.

השירות יהיה זמין לבעלי אקסבוקס לחודש בחינם ולאחר מכן יעלה יעלה להם 9.99 דולר לחודש. משתמשים ששילמו עבור שירות Zune Pass (שכונה אחר כך Xbox Music Pass) יהיו זכאים לו בחינם. מיקרוסופט מסרה כי מאגר המוזיקה של xBox Music מכיל כ-30 מיליון שירים.

 

מוזיקה בסלולרי בעשרה דולר לחודש. מכשירי ווינדוס פון 8 בידי מנכ"לי htc (מימין) ומיקרוסופט מוזיקה בסלולרי בעשרה דולר לחודש. מכשירי ווינדוס פון 8 בידי מנכ"לי htc (מימין) ומיקרוסופט צילום: The Verge

 

מוזיקה בחינם למשתמשי ווינדוס 8

 

אתר TechCrunch דיווח שהשירות החדש יאפשר, במידה מסוימת, לשלב בין היתרונות של שירותים כמו פנדורה וספוטיפיי: הוא יוכל לחפש שירים על פי שמם, או האמנים המבצעים אותם, והוא יוכל - כפי שמציע פנדורה - לחפש שירים שמזכירים את השיר שזה עתה הושמע. ב-TechCrunch העריכו כי השירות החדש של מיקרוסופט עשוי לאתגר את ספוטיפיי ופנדורה, ודאי כאשר יגיע למחשבי חלונות 8. עם זאת, השירות באקסבוקס מתאפיין בבעיה בולטת: הוא לא מאפשר הפעלת אפליקציה אחרת תוך כדי נגינת מוזיקה.

 

השירות יהפוך לזמין למשתמשי ווינדוס 8 עם צאת מערכת ההפעלה לשוק, ב-26 באוקטובר והם יוכלו להשתמש בו ללא תשלום. משתמשי ווינדוס פון 8, מצד שני, יצטרכו לשלם גם הם 9.99 דולר בחודש כדי ליהנות ממנו. כחלק מנסיונותיה של מיקרוסופט לגרום למשתמשים להגר למערכת ההפעלה החדשה, השירות לא יהיה זמין כלל למשתמשי חלונות 7 ו-ווינדוס פון 7. 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x