$
אפליקציות
ועידת המובייל

mobile 2013

אפליקציית האייפד של "כלכליסט" הושקה בוועידת Mobile 2013

האפליקציה החדשה תשלב את איכויות ההגשה של מהדורת הפרינט - עם מגוון עשיר של תכונות אינטראקטיביות חדשות. מו"ל כלכליסט: "יש עתיד נפלא לעיתונות גם בעולם דיגיטלי"

מערכת "כלכליסט" 12:4915.10.12

"כלכליסט" השיק את אפליקצית האייפד שלו בוועידת מובייל 2013 אחרי תקופת הרצה של מספר שבועות. האפליקציה מבוססת על המהדורה המודפסת של העיתון ומציעה חוויית משתמש פורצת דרך בעיתונות הישראלית. האפליקציה החדשה משלבת את ההגשה המקצועית והמוקפדת של העיתון עם שלל תכונות אינטראקטיביות להעשרת הקריאה.

 

אפליקציית האייפד החדשה אפליקציית האייפד החדשה

 

לצד הכתבות והמדורים המוכרים של העיתון, האפליקציה כוללת גם תכנים מאתר "כלכליסט" ותכנים בלעדיים למהדורה הדיגיטלית, בהם כתבות וידיאו, גרפים אינטראקטיביים, עדכוני חדשות שוטפים ונתוני בורסה בהתאמה אישית. מהדורת אייפד חדשה של "כלכליסט" מתפרסמת בכל בוקר, במקביל לעיתון המודפס. בימי חמישי מצורף לגיליון היומי גם המוסף השבועי של "כלכליסט".

 


 

ממשק פשוט ונוח, למעבר מהיר בין תחומי עניין ממשק פשוט ונוח, למעבר מהיר בין תחומי עניין

 

יואל אסתרון, מו"ל "כלכליסט", אמר בטקס ההשקה של האפליקציה בוועידת מובייל 2013 : "מהדורת האייפד של 'כלכליסט' מחברת את הערכים העיתונאיים הקלסיים לממשקי התצוגה המדהימים של הטאבלטים. מהדורת האייפד היא ההוכחה שיש עתיד נפלא לעיתונות גם בעולם הדיגיטלי".

 

דיווחים, ביקורות, סקירות וחדשות. אפליקציית "כלכליסט" דיווחים, ביקורות, סקירות וחדשות. אפליקציית "כלכליסט"

 

אסתרון הודה לצוות היצירתי של "כלכליסט" אמיר זיו, אבנר הברפלד, נועם תמרי, אלון רייס, אלעד תבור וחגית ענתבי שהובילו את האיפיון, הפיתוח והעיצוב של אפליקצית כלכליסט ולאנשי YIT שאחראים לפיתוח הטכנולוגי בראשות אסף אברהמי, עינת רבין, מנהלת אגף הפיתוח, מנהלת הפרוייקט הדר גיל-רועי, ראש צוות המפתחים זיו ניצן, אחראית האינטגרציות פרינט-דיגיטל טלי גרין ומפתח המובייל ארטיום אטריאסקין.

 

במהלך תקופת ההשקה יוכלו המשתמשים לקרוא עד 100 כתבות בחינם. מנוי קבוע לקריאה בלתי מוגבלת של כל התכנים יעלה 29.99 דולר לשלושה חודשים, 49.99 דולר לחצי שנה ו-74.99 דולר לשנה.

 

להורדת האפליקציה

 

לכתבה באנגלית לחצו כאן

בטל שלח
    לכל התגובות
    x