$
הייטק והון סיכון

תחרות הסטארט-אפים של "כלכליסט" ומכון היצוא יוצאת לדרך

נפתחה ההרשמה לתחרות הסטארט-אפים המקוריים והמהפכניים ביותר בשוק המובייל

אסף גלעד 21:3418.09.12

חושבים שהמצאתם את האפליקציה שתשנה את העולם או את המשחק הממכר שיסדר אתכם לכל החיים? אתם מוזמנים להירשם לתחרות הסטארט־אפים Mobile 2013 של "כלכליסט" ומכון היצוא שתתקיים ב־15 באוקטובר, בכתובת האינטרנט my.calcalist.co.il/mobile או דרך כתובת האימייל startup@calcalist.co.il.

 

התחרות

מיועדת לחברות סטארט־אפ צעירות בשלב המו"פ שעוסקות בפיתוח אפליקציה, שירות או מוצר לטלפונים ניידים או טאבלטים ושצפויות לשנות את איכות החיים שלנו. הזוכה ישתתף בשולחן מפגשים עסקיים בביתן הלאומי בתערוכת הסלולר בברצלונה מטעם מכון היצוא, יקבל עשרות שעות ייעוץ וליווי של פירמת סומך חייקין KPMG והפקולטה לניהול באוניברסיטת תל־אביב וכן יזכה לקמפיין פרסום ב"כלכליסט".

 

השופטים בתחרות הם זוהר לבקוביץ, מייסד אמובי; ערן ברקת, ראש תחום ההייטק ב־BRM; ד"ר איריס גינזבורג, מנהלת תוכנית ה־MBA עם התמחות ביזמות באוניברסיטת תל־אביב; רו"ח שמחה פונד, שותף בקבוצת התקשורת והמדיה בסומך חייקין KPMG; ואדיב ברוך, יו"ר ההנהלה הציבורית של ענף הטלקום והמובייל במכון היצוא.

 

בשנה שעברה זכו במקומות הראשונים Zappix ,MyCheck , Search4BBM, Callup ו־Doweet.

 

ההרשמה נמשכת עד ה־4 באוקטובר. החברות המתאימות יזומנו לחצי הגמר שייערך בפקולטה לניהול ע"ש רקנאטי באוניברסיטת תל־אביב ב־10 באוקטובר.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x