$
התעשייה

פרסום ראשון: הערכת שווי לסלטרו המצויה בהליכי כינוס - 10 מיליון דולר

חברת הסטארט-אפ שהתמקדה בתקשורת סלולרית גייסה 50 מיליון דולר בימי פעילותה, וכעת מעמידים אותה מפרקיה הזמניים למכירה

אסף גלעד 17:0113.03.12

לאחר שגייסה כ-50 מיליון דולר מוערך שוויה הנוכחי של סלטרו, חברת הסטארט-אפ המצויה בהליכי כינוס נכסים, בכ-10 מיליון דולר בלבד. המפרקים הזמניים, עו"ד קרן רייכבך-סגל ממשרד איתן מהולל ורו"ח יואב כפיר מ"ואר מנג'מנט", מעמידים את החברה למכירה החל מהערב (ג'), בהליך התמחרות

שייערך בחסות בית המשפט המחוזי מרכז.

 

הערכת המחיר של סלטרו מבוססת על הפטנטים שלה, הציוד והתוכנה שברשותה, המלאי, חוזי השירות מול לקוחות, שתי חברות בנות בהודו ובמקסיקו ומזומנים שהצטברו כתקבולים מלקוחות בסך של 4.5 מיליון דולר. עם זאת, מבוססת הערכת השווי גם על מוניטין.

 

חברת סלטרו עוסקת בפיתוח טכנולוגיות שידור לרשתות תקשורת סלולרית, המאפשרות למפעילות הסלולר לנצל ביעילות את רשתות התקשורת שברשותם. המוצרים של סלטרו מאפשרים לחברות הסלולריות להשתמש בפחות קווי תמסורת במסגרת החיבור בין אתרי האנטנות, ומסייעת בהקלת העומס ובהעברה יעילה של תכנים רחבי-פס ברשתות סלולריות.

 

סלטרו נכנסה להליך פירוק בידי העובדים לאחר שלא שולמו להם משכורותיהם. בתחילת השבוע פיטרה החברה 33 מתוך 78 עובדים, שלהם היא חייבת, יחד עם ספקים כגון פלקסטרוניקס ובנק לאומי, 5 מיליון דולר. בבקשת הפירוק של החברה צויין כי סלטרו חייבת לעובדים 1.5 מיליון שקל בגין משכורות פברואר, ועוד כ-3 מיליון שקל בגין הפיטורים. טרם הליך הכינוס פיטרה החברה 40 עובדים.

 

החברה הכניסה עד לאחרונה כ-20 מיליון דולר מדי שנה ובין לקוחותיה נמנו וימפלקום הרוסית, טאטא וריליינס ההודיות, טיוואן מובייל, פלאפון ונוקיה-סימנס.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x