$
חדשות טכנולוגיה

ג'וליאן אסאנג' פוגש את הומר סימפסון

מייסד אתר ההדלפות וויקיליקס, השוהה במעצר בית בבריטניה, יככב בפרק ה-500 של הסדרה המצוירת לאחר שהקליט את עצמו בטלפון

הראל עילם 17:2331.01.12
ג'וליאן אסאנג', מייסד אתר ההדלפות וויקיליקס, נמצא תחת מעצר בית באנגליה, וצפוי להיות מוסגר לשבדיה - שם הוא מואשם באונס. למרות זאת, הוא יתרום את קולו להופעת אורח בתוכנית האנימציה המצליחה ביותר אי פעם, "משפחת סימפסון". אסאנג', שיגלם את עצמו, הקליט את התפקיד דרך הטלפון. "קיבלתי
מספר אנונימי להתקשר אליו. זה כל מה שידענו", מסר מפיק הסדרה, אל ג'ין.

 

בפרק ה-500 של הסדרה הוותיקה, שישודר בארצות הברית ב-19 בפברואר, משפחת סימפסון נאלצת לעבור לבית מבודד, לאחר שהם שומעים שתושבי העיירה מעוניינים לגרש אותם. בביתם החדש, הם מוצאים שאסאנג' – שמגלם את עצמו – הוא השכן שלהם. אסאנג' עורר את זעם הממשל האמריקאי בעקבות הדלפות מברקי מחלקת המדינה, ובעקבות פרשת האונס הסגיר את עצמו בסוף 2010 לידי המשטרה בבריטניה.

 

זאת לא הפעם הראשונה שדמות ידועה במיוחד מתארחת ב"סימפסונס": ביל גייטס, מארק צוקרברג, ראש ממשלת בריטניה לשעבר טוני בלייר ורבים אחרים ביקרו בה. יוצר הסדרה, מאט גרונינג, אמר שהוא ניסע לגייס את אסאנג' לאחר ששמע הוא מעוניין להופיע בתוכנית, אבל שהוא "השתדל לא לגעת בתחום הפוליטי, אלא להשאיר את הופעת האורח כסאטירית. לשמחתנו, מר אסאנג' היה מוכן לכך".

 

הדיון בערעור על הסגרתו של אסאנג' לשבדיה צפוי להיפתח מחדש מחר (ד'). בחודש מרץ מייסד וויקיליקס צפוי להופיע בתוכנית טלוויזיה שבועית שתשודר, בערוץ הרוסי RT.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x