שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
חדשות טכנולוגיה

ההאקר הסעודי מאיים: "אחסל" את ישראל מבחינה אלקטרונית

ההאקר הידוע בכינויו "עומאר" אמר לתקשורת הערבית כי הוא מתכוון לפרסם מדי יום פרטים של 200 מחזיקי כרטיסי אשראי ישראלים. לדבריו, "החלטתי להתמקד ולפרוץ רק לישראל כדי להסב לה נזק וסבל"

דורון פסקין 13:5522.01.12

ההאקר הסעודי "עומאר" הסלים את אמירותיו כלפי ישראל. בסוף השבוע הוא צוטט כאומר בתקשורת הערבית שיביא ל"חיסולה" של ישראל מבחינה אלקטרונית. לדבריו, מעתה הוא יפרסם פרטים של 200 מחזיקי כרטיסי אשראי ישראלים ביום. הוא קרא למשתמשים אחרים לעשות שימוש בכרטיסים אלה "כמו שאני עושה

באופן שוטף".

 

לגבי המניעים לפעולתו אמר, כי מבצע עופרת יצוקה ברצועת עזה בסוף 2008 ותחילת 2009 הוא זה שדחף אותו להכריז מלחמת סייבר כנגד ישראל. "סופה של ישראל קרוב מאד", הכריז עומאר והוסיף שיעשה ככל יכולתו כדי להגשים מטרה זו.

 

"החלטתי להתמקד ולפרוץ רק לישראל כדי להסב לה נזק וסבל", הוסיף ההאקר. הוא גם נשמע בטוח לגבי מצבו ואי היכולת של השלטונות הסעודים או אחרים להגיע אליו. "אף אחד לא יכול למצוא אותי בעולם הדיגיטלי, לכן אף אחד לא יכול לעצור אותי".

 

עומאר דחה את הטענות הישראליות שהוא סוכן איראני כביכול. לדבריו, הוא נמצא בבירה הסעודית ריאד והוא שונא את ישראל. "אני נלחם למען ילדי פלסטין ואני אומר להם, התנגדו!, הניצחון בעתיד הקרוב!"

 

הכותב הוא מנהל אגף המחקר בחברת אינפו פרוד מחקרים (המזה"ת) www.infoprod.co.il

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x