שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
IT

מטריקס גלובל זכתה במכרז של משרד הביטחון, בהיקף מאות אלפי שקל בשנה

ההתקשרות הראשונית בין שני הגופים נקבעה לתקופה של 3 שנים. החברה תבצע פרויקט פיתוח ותחזוקה של מערכת מבוססת Power Builder

כתב כלכליסט 11:5225.10.11

מטריקס גלובל, חטיבת האופשור של מטריקס, זכתה במכרז של משרד הביטחון לביצוע פרויקט פיתוח ותחזוקה של מערכת מבוססת Power Builder. זהו הפרויקט הראשון במשרד הביטחון, בו זוכה מטריקס גלובל, והיקפו מוערך במאות אלפי שקלים בשנה.

 

לאור הזכייה במכרז הקימה החברה מתחם ייעודי
המתאפיין ברמת אבטחה גבוהה, ובחרה לפרוייקט צוות של עובדות איכותיות בעלות סיווג בטחוני מתאים. ההתקשרות הראשונית בין שני הגופים נקבעה לתקופה של 3 שנים.

 

לדברי זיו מנדל, מנכ"ל משותף במטריקס גלובל, "זו הזכייה הראשונה שלנו במכרז של משרד הביטחון ואני בטוח שנציג בפני הלקוח רמת ביצועים גבוהה ביותר, בעלויות מתחרות לפתרונות אופשור מחוץ לגבולות הארץ".

 

מטריקס גלובל הינה המעסיקה הגדולה ביותר של נשים חרדיות בישראל. בחברה עובדות למעלה מ-800 נשים המבצעות מגוון רחב של פרויקטי פיתוח ובדיקות תוכנה עבור חברות מובילות בארץ ובחו"ל. לחברה סניפים במודיעין עילית, בית שמש, פתח תקווה, חיפה ואשדוד.

 

החברה מציעה לארגונים לבצע פרוייקטים איכותיים, במודל של נירשור בארץ, בעלויות דומות לפרויקטי אופשור מחוץ לגבולות ישראל, וללא הצורך לנהל את הפרויקט בשלט רחוק, תוך התמודדות עם פערי שפה ותרבות רבים. לאחרונה דורגה מטריקס גלובל כמובילה בתחומים שירותי נירשור ובדיקות תוכנה על פי הסקר השנתי של חברת המחקר STKI.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x