• תפריט
IT

טלדור תקים פורטל לאומי למידע על מקרקעין

החברה זכתה במכרז של המרכז למיפוי ישראל להקמת הפורטל, שיכלול מידע עבור חברות הנדסה ובנייה, משרדי ממשלה, אדריכלים ומתכנני ערים. היקף הפרויקט: כחמישה מיליון שקל

כתב כלכליסט 10:3315.08.11

חברת טלדור זכתה במכרז של המרכז למיפוי ישראל (מפ"י) להקמת מערכת טופוקד - פורטל אינטרנטי לאומי למידע טופוגרפי וקדסטרי. היקף הפרויקט עומד על כחמישה מיליון שקלים.

 

הפורטל, אותו תקים טלדור במסגרת פרויקט רב שנתי, יאחד שמונה מערכות ובסיסי נתונים גיאוגרפיים וסביבתיים

לאתר אחד, נגיש ופשוט להפעלה. הפורטל יותקן בתהיל"ה - תשתית הממשלה לעידן האינטרנט, ויעשה שימוש בטכנולוגיות מתקדמות לאיחוד נתונים של חלקות וגושים, מפות ותצלומי אויר.

 

הנתונים שיוצגו במערכת יכללו נתוני מיפוי לאומיים - שכבות טופוגרפיות, מבנים, כבישים, כיסויי קרקע ונתוני מיקום מדויק (נתונים גיאודטיים) הנדרשים להנדסה ובנייה. כמו כן, ניתן יהיה לרכוש בפורטל מוצרים מקוונים המוצעים לציבור על ידי מפ"י, כגון תצלומי אויר, נקודות בקרה, נתונים ווקטוריים ומפות בפורמטים שונים עבור משרדי ממשלה, אדריכלים, מתכנני ערים, מודדים ועוד.

 

אריה רימיני, מנכ"ל חברת טלדור, ציין כי "טלדור היא החברה המובילה בישראל בתחום, עם ניסיון של 25 שנה בפיתוח, אפיון והקמת מערכות GIS ומסדי נתונים גיאוגרפיים. פרויקט טופוקד אשר יובל על ידי טלדור הואו צעד נוסף בדרך להגשמת חזון הממשל הזמין לתועלת האזרח".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x