$
הייטק והון סיכון

זוהר לבקוביץ' ברשימת המועמדים לתואר יזם השנה של קליפורניה

מנכ"ל חברת אמובי יתחרה מול השמות החמים ביותר בעמק הסיליקון, בהם ריד הופמן מלינקדין, סקוט תומפסון מפייפאל וטאסו רומליוטיס מלוקיישן לאבס. זהותו של הזוכה תיוודע ב- 25 ביוני בטקס בסן חוזה

אסף גלעד וגילעד נס 18:4919.05.11

זוהר לבקוביץ', מנכ"ל אמובי (Amobee) הוא הישראלי היחיד שנכלל ברשימת 30 הפיינליסטים בתואר יזם השנה של פירמת ארנסט אנד יאנג בקליפורניה. לבקוביץ' יתחרה מול השמות החמים ביותר בעמק הסיליקון של הימים האחרונים: ריד הופמן, ממייסדי לינקדין, שגייסה אמש (ד') בהנפקתה 352 מיליון דולר;

סקוט תומפסון, מנכ"ל פייפאל; טאסו רומליוטיס, מנכ"ל לוקיישן לאבס ועוד שורה ארוכה של יזמים מובילים.

 

ועדה של מנכ"לים ואנשי הון סיכון בכירים מעמק הסיליקון בחרה את הרשימה על בסיס שלושה קריטריונים מרכזיים: הצלחה עסקית המתורגמת להכנסות של עשרות מיליוני דולרים בשנה לפחות, חדשנות והובלה ביחס למתחים, ותרומה לקהילה. זהותו של הזוכה המאושר תיוודע רק ב-25 ביוני בטקס שייערך בסן-חוזה.

 

אחר הצהריים דיבר לבקוביץ בכנס של המכון הישראלי לניהול (המי"ל) בו חשף את הכנסותיה של אמובי. החברה הכניסה בשנת 2010 סכום של 125 מיליון דולר, כאשר צפי ההכנסות לשנת 2011 עומד על 260 מיליון דולר.

 

אמובי פיתחה מערכת המאפשרת למפעילות סלולריות לשלב פרסומות. החברה נחשבת כיום לאחת מהספקיות המרכזיות של טכנולוגיות פרסום לחברות סלולר, ומאפשרת להתאים את תוכן הפרסום לתוכן המתקבל בהודעת טקסט, תמונה או וידיאו. ביום העצמאות האחרון אף דורגה כאחת מ-50 חברות הסטארט-אפ המבטיחות של "כלכליסט". החברה הישראלית עובדת כיום עם מרבית רשתות הפרסום הסלולריות ומשרתת מפעילות כגון וודאפון, טלפוניקה וספרינט.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x