שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
Play
Play

Play: שובם של הביסטי בויז

שלישיית המופלאים מניו יורק העלתה לרשת את האלבום החדש שלה, יחד עם סרט עמוס כוכבים ומטורף. וגם: צ'אק נוריס של המתמטיקה, מותו של "אבי מוזיקת המחשב", ילדים מבשלים ומכונה עם חיבה להיסטוריה

שי רינגל 21:1726.04.11

הם חוזרים!

 

באמצע פסח, כמו מתנה לחג אחרי ליל סדר קשה, דלף לרשת האלבום החדש של הביסטי בויז, Hot Sauce Committee Pt. 2. חשבו שלושת המופלאים מברוקלין מה לעשות, ובמקום לתבוע ולהשתולל הם הגיבו בצעד הכי מוצלח בסביבה - העלו גם הם את האלבום, בהבדל אחד. הדליפה הראשונית כללה גרסה "נקייה" של האלבום, בלי מילים שירגיזו את ההורים שלכם. הביסטי, מצדם, העלו אותו בלי צנזורה.

 

ואם זה לא מספיק, הביסטי בויז העלו ליוטיוב את הסרט הקצר ועמוס הכוכבים שלהם, שעליו דיווחנו כאן. הוא כולל ריקודים מגניבים, את הדלוריאן, ותחרות השתנות מטורפת. לא לפספס.

 

 

וכדי לסיים את החגיגות לכבוד שלושה מהיהודים הכי מגניבים ביקום, "הניו יורק מגזין" בכתבה מושקעת לכבוד האלבום Licensed to Ill, שנלחם על זכותכם לחגוג כבר 25 שנה.

 

ילדים מבשלים

 

תוכניות האוכל מציפות את הטלוויזיה שלנו, ובלוטות הטעם של כולנו מתגרות בזמן שעוד טיפת רוטב נתפסת בזקן של אהרוני. אבל מה קורה כשמחליפים את אהרוני בילד בן 9?

 

 

עובדות קרל גאוס

 

כולנו כבר יודעים שהמפלצת מפחדת לגלות את צ'אק נוריס מתחת למיטה, אבל מה אנחנו יודעים על אנשים שפעלו בתחום מעט אינטלקטואלי יותר מכיסוח שני חמושים משופמים במכת אגרוף אחת? קרל פרידריך גאוס הוא הצ'אק נוריס של אוהבי המתמטיקה, ועכשיו הוא מקבל את הכבוד הראוי לו - עמוד עובדות משל עצמו.

 

המחשבים הפסיקו לשיר

 

מקס מת'יוס, שנחשב ל"אבי מוזיקת המחשב" מת השבוע בגיל 84. מת'יוס, מוזיקאי ומתכנת, היה האיש שלימד את מחשב היבמ 704 לנגן ולשיר. "הניו יורק טיימס" פירסם הספד לאיש המרתק הזה, וכאן תוכלו למצוא את השיר הראשון שמחשב שר אי פעם, אי שם ב-1961. 

 

 

השקייה היסטורית

 

המכונה המופלאה שלפניכם, המכונה מכונת רוב גולברג, מבצעת משימה פשוטה - להשקות צמח. אבל היא עושה זאת ב-244 צעדים שעוברים דרך ההיסטוריה של כדור הארץ כפי שאנחנו מכירים אותה. מסחרר.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x