שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
הייטק והון סיכון

לאחר ההכחשות: אלקטל לוסנט מודה כי תסגור את מרכז המו"פ בפתח תקוה

הסגירה מגיעה דווקא על רקע ביצועים חיוביים לחברה. מאלקטל לוסנט נמסר כי בקרוב ייפתח מרכז פיתוח בתחום הענן בישראל, אולם סירבה למסור פרטים נוספים

אסף גלעד ומאיר אורבך 15:0623.03.11

לאחר שמנהלי אלקטל לוסנט בישראל הכחישו את השמועות שנפוצו במהלך שבועיים האחרונים, הודתה החברה היום (ד') כי בכוונתה לסגור את פעילות התקשורת האופטית בפתח תקווה, בו מועסקים 40 עובדים. את ההחלטה קיבלה לאחר שהחליטה על הפסקת שיווק מתג התקשורת האופטי TSS40 המפותח בישראל. מרכז המו"פ הישראלי הינו חלק מחטיבת האופטיקה של החברה, המנוהלת מאיטליה.

 

מהחברה נמסר כי "בפעילות בישראל נמצאים כ- 40 עובדים שחלקם יעזבו וחלקם ישולבו בפעילויות אחרות. במקביל להפסקת פעילות האופטיקה בישראל תפתח בקרוב אלקטל לוסנט מרכז פיתוח בתחום הענן אשר עליו תצא הודעה נפרדת". החברה סירבה למסור פרטים נוספים בקשר למרכז הפיתוח העתידי.

 

סגירת מרכז הפיתוח בישראל מגיעה דווקא על רקע ביצועים חיוביים לחברה, שרשמה רווח נקי של 340 מיליון יורו ברבעון האחרון של השנה החולפת. גם מניית אלקטל לוסנט הגיע לשיא של שנתיים ומחירה עומד על 5.1 דולר למניה. אלקטל לוסנט תמשיך להעסיק 70 עובדים במרכז המו"פ בחיפה, המהווה חלק מחטיבת המולטימדיה של החברה העולמית.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x