שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
חדשות טכנולוגיה

האם מסמכי דל חשפו את התוכניות לעתיד של אנדרואיד וחלונות?

לפי התכנון, תציג דל ברבעון השלישי סמארטפונים המבוססים על הגרסה הבאה של אנדרואיד לסלולרי, ובינואר 2012 תחל לתמוך בטאבלטים מבוססי חלונות 8

אבנר קשתן 15:2917.02.11

הנוכחות של דל בתערוכת הסלולר MWC בברצלונה השנה היתה חיוורת, עם טאבלט בודד מבוסס אנדרואיד 3.0. אך על פי מסמכים פנימיים של דל, שפורסמו על ידי האתרים WPCentral ו-Android Central, יש לחברה תוכניות למספר מכשירים חדשים, המתבססים על גרסאות של אנדרואיד ושל חלונות.

 

המסמכים מכילים מספר שקפים המתארים את מפת הדרכים של דל לשנה הקרובה בתחום המכשירים הניידים, וניתן להסיק מהן מסקנות מעניינות בנוגע ללוחות הזמנים של מערכות ההפעלה חלונות, וינדוס פון ואנדרואיד.

 

  צילום מסך: androidcentral.com

 

טלפון ה-Venue Pro מבוסס הווינדוס פון 7 אמור לקבל עדכון בחודש אפריל: ככל הנראה, הוא יכלול חלק מהשדרוגים שעליהם דיבר סטיב באלמר בברצלונה. בחודש אוגוסט כבר צפוי להגיע ה-Wrigley, טלפון חדש עם "הדור הבא" של ווינדוס פון 7.

 

בספטמבר צפוי להגיע ה-Hancock שיתבסס על Ice Cream, הגרסה הבאה של אנדרואיד לטלפונים שעדיין לא אושרה רשמית. על פי דל גרסה זו צפויה להתמקד, כמו גרסת אנדרואיד לטאבלטים (Honeycomb), במכשירים בעלי מעבד כפול ליבה. בנוסף יגיע טלפון בשם Millenium. שני המכשירים יכללו תמיכה בצילום HD מלא.

 

טאבלטי חלונות 8 - בשנת 2012

 

בזירת הטאבלטים נחשף ה-Gallo - שם קוד לסדרת מחשבי לוח עתידית, מבוססת אנדרואיד אף היא, אשר צפויה החל מאוקטובר לתמוך גם בזיהוי כתב יד, אם כי לא ברור האם יידרש שימוש בעט מיוחד לשם כך.

 

נראה שדל מתכננת להשיק גם טאבלטים מבוססי מערכת ההפעלה למחשבים אישיים, חלונות 7, למרות האימוץ החלש שלהן בשוק. החל מינואר 2012 היא תעבור לתמוך בחלונות 8, שאמורה להיות מושקת בשנה הבאה, ועל פי הבטחות אנשי מיקרוסופט צפויה לעבור מתיחת פנים רצינית כדי להתאימה לטאבלטים.

 

  צילום מסך: wpcentral.com

 

המסמכים שהודלפו הם עותקים של תוכניות ראשוניות של דל, לוחות הזמנים שמופיעים בהם תלויים בגורמים רבים, יויתכנו עיכובים ושינויים - גם אצל דל עצמה, וגם בקרב גוגל ומיקרוסופט, מפתחות מערכות ההפעלה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x