• תפריט
חדשות טכנולוגיה

סקר: רוכשי האייפון מרוצים מהמכשיר, משתמשי הבלקברי מאוכזבים

מתשובותיהם של 1,200 נשאלים בארה"ב עולה ש-77% ממשתמשי הסמארטפון של אפל הביעו שביעות רצון ממנו. מוטורולה מגיעה למקום השני עם 71%, ואילו RIM, יצרנית הבלקברי, נותרת הרחק מאחור

כתב כלכליסט 15:0121.11.10

משתמשי האייפון של אפל מדווחים על שביעות הרצון הגבוהה ביותר מהסמארטפון שברשותם - כך עולה מסקר שנערך בקרב כ-1,200 אמריקאים שרכשו סמארטפון בחצי השנה האחרונה. מכשירי הבלקברי, מבית RIM הקנדית, מקבלים במדד זה ציונים נמוכים.

 

לפי הסקר של חברת המחקר "צ'יינגוויב", 77% ממשתמשי האייפון אמרו כי הם מרוצים מהמכשיר שברשותם. רמת שביעות הרצון גבוהה יותר בקרב משתמשים במכשירים בעלי זיכרון של 32 ג'יגה: 84% מהמחזיקים באייפון 4 בגרסה זו ו-81% מהמחזיקים באייפון 3 מסרו משוב חיובי על המכשיר, לעומת כ-78% ממחזיקי גרסאות ה-16 ג'יגה.

 

בלקברי (מימין) ואייפון בלקברי (מימין) ואייפון יחצ אפל בלקברי

 

במקום השני בדירוג נמצאים הסמארטפונים של מוטורולה: המכשירים של החברה, דוגמת המיילסטון, אמנם תופסים פחות כותרות מהאייפון והבלקברי ואינם אופנתיים באותה מידה, אך 71% מהלקוחות הביעו שביעות רצון מהם. אחר כך בדירוג ניתן למצוא את HTC, עם 63%, ואת סמסונג, עם 45%.

 

רק 44% מהנשאלים המחזיקים במכשירי בלקברי אמרו כי הם מרוצים מהם: הדגם העדכני מבית RIM, ה-Torch, קיבל אמנם משוב חיובי מ-64% מהמחזיקים בו, אבל דגמים אחרים, כמו Bold ו-Curve, קיבלו ציונים נמוכים בהרבה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x