$
חדשות טכנולוגיה

גוגל דוקס מגיע גם לניידים

על רקע גל ההשקות של הטאבלטים מבוססי האנדרואיד, מרחיבה גוגל את שירות המסמכים המקוון שלה. גם משתמשי אייפון ואייפד יוכלו להתחבר אליו ממכשיריהם

אבנר קשתן 15:5418.11.10
גוגל ממשיכה להרחיב את שירות גוגל דוקס, המקבילה המקוונת שלה לאופיס, במאמץ להתחרות במיקרוסופט: החברה השיקה הרחבה לשירות, המאפשר למשתמשי אנדרואיד לערוך מסמכים הישר מהמכשיר הנייד. השירות יהיה זמין גם למשתמשי אייפון ואייפד.

 

ממשק העריכה החדש מאפשר לערוך מסמכים וגליונות נתונים הישר מהדפדפן. בנוסף, מכשירי אנדרואיד תומכים גם ביכולות זיהוי קולי, המאפשרות הכתבה של טקסט אל המסמך - בשלב זה באנגלית בלבד. בימים הקרובים תהפוך גוגל את העורך הנייד לנגיש עבור משתמשי גוגל דוקס באנגלית, ובשבועות הקרובים - גם עבור דוברי שפות אחרות.

 

 

על פי גוגל, האפשרות לערוך מסמכים, ולא רק גליונות נתונים, היתה הדרישה המרכזית מצד המשתמשים. הוספת היכולת החדשה מגיעה על רקע גל השקות של טאבלטים מבוססי אנדרואיד, כמו סמסונג גלקסי טאב ומכשירים נוספים שצפויים לצאת ב-2011.

 

הממשק יהיה זמין מהדפדפן במכשירי אנדרואיד מגרסה 2.2 (פרויו) ומעלה, ובמכשירי iOS מגרסא 3.0 ומעלה (כולל אייפון 3G, 3GS ו-4, אייפוד טאץ' ואייפד). 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x