$
אינטרנט

יאהו בעקבות פייסבוק: תשיק פלטפורמה חברתית לקישור תכנים

פלטפורמת Y Connect תאפשר לאתרים לשלב מידע מותאם אישית מפורטל יאהו, בדומה לפייסבוק וכפתורי ה-Like, כדי להשאיר גולשים מקושרים לאתר. בנוסף תוכל יאהו להתאים פרסומות למשתמשיה

אבנר קשתן 15:1518.10.10
בניסיון לשכפל את ההצלחה של פייסבוק ולמנוע אובדן גולשים, יאהו מתכננת להשיק פלטפורמה חברתית חדשה בשם Y Connect, שתאפשר לבעלי אתרים לשלב כפתורים ומידע של יאהו באתריהם, בדומה לכפתורי ה"לייק" והמידע החברתי של פייסבוק - כך מדווח הוול סטריט ג'ורנל.

 

פורטל יאהו עצמו
הוא עדיין האתרים הפופולריים ביותר בארצות הברית, אך הוא הולך ומאבד את כוחו לטובת פייסבוק, גם מבחינת הפופולריות וגם מבחינת היקף שעות הגלישה באתר. השירות החדש יאפשר למשתמשים לקשר את הפרופיל שלהם ביאהו לאתרי תוכן שונים, לשתף תכנים דרך שירותי הדואר והמסרים המיידיים של יאהו, וינתב משתמשים מאתרים אלה אל אתרי יאהו עצמה. בנוסף, תוכל יאהו להתאים פרסומות למשתמשיה על פי היסטוריית הגלישה שלהם.

 

יאהו, אחת מחברות האינטרנט הוותיקות בעולם, סובלת בחודשים האחרונים מגל עזיבות של בכירים בחברה, על רקע גל ביקורת על מנכ"ל החברה, קרול בארץ, והאשמות על אובדן הכיוון. לאחרונה דווח גם כי חברת AOL, ענקית אינטרנט נוספת בשקיעה, שוקלת רכישה ומיזוג עם יאהו.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x