• תפריט
Play
באנר PLAY

Play: גרינפיס נגד פייסבוק

וגם: ביקור וירטואלי מרהיב בירידי העבר, עוד סרטון שיעשה לכם סחרחורת, בלוג אטימולוגיה מרתק ובית קולנוע על גלגלים

שי רינגל 21:3216.09.10

מסע אל הירידים האבודים

 

הזדמנות לביקור וירטואלי בירידי העבר והעתיד: האתר הבא עושה שימוש מדהים בפורמט הווב פונט הפתוח בשביל להחיות ירידים שנערכו לפני שנים ולדמיין ירידים שייערכו בעתיד, באמצעות חווית טיפוגרפיה אסטרווגנטית. תוכלו לבקר באל דורדו, באטלנטיס או לצאת ליריד הירח. את תצוגת הכוח המרהיבה הזו יצרו אנשי הסטודיו we are mighty כהדגמה לאפשרויות השימוש המדהימות בפורמט הווב פונט הפתוח.

 

(Lost World's Fairs)

 

לרחף בנורבגיה

 

אתמול הבאנו כאן סרטון שמתעד טכנאים מטפסים על אנטנה בגובה 540 מטר, היום נמשיך באג'נדת הגובה שלנו עם סרטון נוסף שיסחרר את ראשכם מגובה בלתי הגיוני - צילום מכמה זוויות של צנחנים שמרחפים מעל צוקים בצפון נורבגיה. איכשהו, הם מצליחים לגרום לריחוף הזה להיראות קל ופשוט. (דרך the digital archives).

 

 

מחאה ירוקה נגד פייסבוק

 

לרשימת המתלוננים על מנכ"ל פייסבוק מארק צוקרברג - מאלה שמוחים על הפגיעה בפרטיות ועד לאלה שתובעים אותו בטענה שגנב להם את הרעיון - מצטרפים כעת שחקנים חדשים עם טענות אחרות לחלוטין: גרינפיס דורשים מפייסבוק ומהמנכ"ל שלה שיפסיקו לחמם את כדור הארץ בכך שהם משתמשים בפחם לתחזוקת שרתי החברה, ויעברו לשיטות חכמות וירוקות. כדי לקדם את הקמפיין נגד פייסבוק הם הקימו, כצפוי, עמוד בפייסבוק.

 

   

בלוג המילון

 

מסתבר שלאתר המילון הוותיק dictionary com יש בלוג, והוא הרבה יותר מעניין ממה שאתם חושבים לעצמכם - למה יש שני קווים בסימן של הדולר? למה ניו יורק ידועה בתור התפוח הגדול? למה ספטמבר הוא החודש התשיעי? שאלות משונות כאלה ואחרות בבלוג "מילים חמות".

 

(Hot Word)

 

אחרון הקולנועים הניידים

 

כן, יש דבר כזה - קולנוע נייד. ממש כמו ספרייה ניידת - מדובר במכונית בעלת יכולת הקרנה לא רעה המקרינה סרטים לכל החפץ בכך. כאן תוכלו לקרוא ת הסיפור המרגש על הזוג שהחיו מסורת אנגלית ישנה ומרגשת.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x