$
אינטרנט

פייסבוק מאשרת: בשבועות הקרובים נגיע ל-500 מיליון משתמשים

לקראת ציון המשתמש החצי מיליארד מתכננת פייסבוק להשיק השבוע את יוזמת "Facebook Stories" שבה יוזמנו הגולשים לספר כיצד הרשת החברתית השפיעה על חייהם

יוסי גורביץ 10:1118.07.10
מספר המשתמשים בפייסבוק יגיע בשבועות הקרובים לכחצי מיליארד בני אדם. כך אמרה רנדי צוקרברג, האחראית על השיווק בפייסבוק, לכתבת הוול סטריט ג'ורנל קארה סווישר. זו הפעם הראשונה שהנהלת הרשת החברתית מכריזה רשמית על מספר המנויים בה מאז שמספרם חצה את קו 200 המיליון לפני כשנה.

 

צוקרברג,

אחותו של מנכ"ל החברה, מארק צוקרברג, אמרה את הדברים כחלק מקידום יוזמה חדשה של החברה, בשם "Facebook Stories", שפייסבוק מתכוונת להפעיל השבוע. Facebook Stories מזמינה את הגולשים לחלוק סיפורים אישיים עם הציבור ולספר כיצד השפיעה הרשת החברתית על חייהם.

 

לרגל ההגעה לחצי מיליארד משתמשים, בכוונת פייסבוק לפרסם שורה של סיפורים אישיים שכבר אספה, וצוקרברג אמרה כי המשתמשים יתבקשו לתרום סיפורים משלהם באמצעות טופס מיוחד, שיאפשר להם להעלות סיפורים בני 420 תווים – כאורך עדכון רגיל בפייסבוק - ולסווג אותם על פי תוכנם, כגון "מציאת אהבה", "התגברות על אובדן" ועוד. פייסבוק תקדם את הסיפורים המוצלחים יותר. האתר של Facebook Stories יותאם לשימוש בקינדל ובספרים אלקטרוניים אחרים, כמו גם בטאבלט של אפל, האייפד.

 

יצוין כי לאחרונה הודה מארק צוקרברג כי צמיחתה של פייסבוק הואטה, אם כי לא מסר מספרים מדויקים על כך. הבלוג SearchEngineLand העריך בחודש מאי, בהסתמך על נתונים שסיפקה פייסבוק עצמה, כי מספר המצטרפים לאתר ירד בכ-25% עד 50%. הירידה באה על רקע שורה של שערוריות, שחשפו כשלים באופן שבו מתייחסת פייסבוק לפרטיותם של משתמשיה.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x