שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
חדשות טכנולוגיה

מיקרוסופט השיקה את אופיס 2010

גרסת ניסיון של חבילת התוכנות המשרדיות תותקן מראש על מחשבים חדשים, ולקוחות יוכלו לקנות רישיון מבלי שיידרשו להתקין את התוכנה מחדש. גרסה בעלת ממשק עברי תושק ב-8 ביולי

אבנר קשתן 16:3415.06.10
מיקרוסופט השיקה היום את הגרסה החדשה של אופיס, חבילת התוכנות המשרדיות שלה, הכוללת את מעבד התמלילים וורד, הגיליון האלקטרוני אקסל וכלי המצגות פאואר-פוינט. הגרסאות החדשות כבר תומכות במסמכים בעברית, ומה-8 ביולי יציגו גם ממשק עברי.

 

הגרסה החדשה כוללת יכולות חדשות

בתחום עריכת התוכן, שילוב התמונות והווידיאו,  וכן התממשקות לרשתות חברתיות ואפשרות לשמירת מסמכים ולעריכתם מהרשת באמצעות דפדפן בלבד, המהדורה החדשה תימכר לצרכן בשלוש תצורות בלבד: תצורת Home and Student, המותאמת למשתמש הביתי ולסטודנטים; מהדורת ה-Home and Business, המיועדת וכוללת בנוסף את תוכנת הדוא"ל Outlook; והמהדורה המלאה, Professional, אשר כוללת גם כלים למסדי נתונים והבאה לדפוס, מחיר גרסת Home and Studen יעמוד על 499 שקל. מחיריהן של שאר הגרסאות טרם נמסרו.

 

כמענה לקלות השימוש בתוכנות מתחרות כגון גוגל דוקס, חבילת התוכנות המקוונות של גוגל שאינה דורשת התקנה על גבי המחשב, שמה מיקרוסופט דגש באופיס 2010 על הליך רכישה והתקנה פשוט יחסית לגרסאות קודמות. החברה מציעה גרסת ניסיון של החבילה במחשבים חדשים של היצרניות הגדולות, בהן דל ו-HP, אשר מוגבלת ל-60 יום. לקוחות שיבקשו לרכוש את הגרסה המלאה יוכלו לרכוש קוד הפעלה באמצעות הטלפון או באינטרנט, ולא יידרשו להתקין את התוכנות מחדש.

 

כתגובה להשקת אופיס 2010, הודיעה אתמול גוגל על שדרוג לשירות גוגל דוקס, המתחרה באופיס. היכולות החדשות, הכוללות ממשק עריכה חדש למסמכים, שיתוף פעולה בזמן אמת ושיפורי ביצועים. היכולות הוצגו כבר בחודש אפריל, אך מאתמול הן זמינות לכל המשתמשים, ומופעלות אוטומטית.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x