חדשות טכנולוגיה

דיווח: האייפון החדש יתממשק באופן מובנה עם פייסבוק

מערכת ההפעלה החדשה תתמוך בסנכרון רשימת אנשי הקשר בין המכשיר לרשת החברתית, כולל ייבוא תמונות הפרופיל. בנוסף, תקל אפל על המפתחים לעשות שימוש ב-Facebook Connect

אבנר קשתן 15:1813.05.10
הדור הבא של האייפון יטמיע את פייסבוק באופן רשמי, על פי דיווח של אתר Silicon Alley Insider. הגרסה הבאה של האייפון, שאפל צפויה להכריז עליה בתחילת חודש יוני, צפויה לסנכרן נתונים עם הרשת החברתית גם ללא התקנה של אפליקציות מיוחדות.

 

על פי מקורות האתר, האייפון יוכל
לסנכרן את אנשי הקשר שלו עם רשימת החברים בפייסבוק, לייבא משם את פרטי החברים וגם להצמיד את תמונת הפרופיל לספר הטלפונים של המכשיר. יכולות דומות קיימות כבר באמצעות אפליקציות צד שלישי באפסטור, אך היכולת תהיה משולבת הישר במערכת ההפעלה מעתה.

 

בנוסף, צפויה אפל לשלב בכלי המפתחים שלה, המשמשים את כותבי האפליקציות, יכולות פשוטות להתממשק לפייסבוק באמצעות ממשק Facebook Connect, אשר נמצא בשימוש על ידי אתרי אינטרנט הרוצים להציע לגולשיהם יכולות המבוססות על פרופיל המשתמש שלהם בפייסבוק.

 

הדיווח לא גובה בהכרזות מצד פייסבוק או אפל, אך לאור התנהגותה התקשורתית של אפל, סביר שלא תתקבל תגובה עד לאירוע ההכרזה עצמו. עם זאת, העמקת הקשר בין פייסבוק לאפל היא הגיונית, לאור זאת שאפליקציית פייסבוק היא בין האפליקציות הפופולריות ביותר באפסטור מאז השקתה, וכ-34 מיליון משתמשים פעילים עושים בה שימוש כל חודש, כמעט 10% מכלל המשתמשים הפעילים של פייסבוק.

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x