$
הייטק והון סיכון

ג'נסיס משקיעה 4 מיליון דולר בפוסטלגארד

ג'וני סאקס, שותף בקרן ההון סיכון, יצטרף לחברה כחבר דירקטוריון. זוהי הפעם השניה בתקופה האחרונה בה הקרן מובילה השקעה בחברת סטארט-אפ

אסף גלעד 12:1311.04.10
ג'נסיס מובילה השקעה ראשונה של קרן הון סיכום בחברת סטארט-אפ, בפעם השניה בתקופה האחרונה. מדובר בהשקעה של 4 מיליון דולר בחברת PostalGuard אותה ייסד ומנהל אריה מרגי, ממייסדי אם-סיסטמס. ג'וני סאקס יצטרף לחברה כחבר דירקטוריון. רק לפני כחודש הובילה ג'נסיס השקעה בחברת אינטוסל של מייסד סלטיק, גם היא השקעה ראשונה של קרן הון סיכון בחברה.

 

פוסטלגארד פיתחה עבור בנקים ומוסדות פיננסים מערכת מאובטחת המאפשרת לעובדיהן להעביר ללקוחות החברה מידע ומסמכים מוצפנים באמצעות המייל. כך למשל מאפשרת המערכת התכתבות אישית בין פקיד-לקוח ושליחת עדכונים והתראות על חשבון העו"ש. הגיוס ישמש להרחיב את סל הפתרונות שיוצע דרך המייל כגון הלוואות, פתיחת פקדונות, העברות בנקאיות, ביצוע תשלומים, הזמנת פנקסי צ'קים ומוצרים אחרים שכיום מוצעים על ידי הבנקים באתריהם.

 

"מרבית הבנקים בארץ ובעולם מפעילים אתרים עשירים לטובת לקוחותיהם, אך מרבית הלקוחות עדיין ממשיכים לצרוך את השירותים והמוצרים באמצעות הסניפים ובאמצעות הטלפון", אומר אריה מרגי, מנכ"ל החברה ומייסדה. "מחצית מלקוחות הבנקים רשומים באתרים שלהם וחלק גדול מהם בכלל משתמש בהם לצפייה בלבד ולא לביצוע פעולות. פיתחנו מוצר שמאפשר לבנקים לחזק את הקשר עם הלקוחות, למנף מהלכים שיווקיים באמצעות האינטרנט, וגם לחסוך בהוצאות נייר ודיוור.

 

לחברה עשרות לקוחות, בהם רוב הבנקים בישראל. כמו כן, היא נמצאת במגעים עם בנקים מובילים בעולם למכירת מוצריה בארה"ב ובאירופה. בשלב ראשון מתמקדת החברה בשוק הבנקאות הקמעונאית ובהמשך תתרחב גם אל ענפים פיננסיים נוספים, כגון בתי השקעות.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x