שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
הייטק והון סיכון

פורטרה תמכור את קו המוצרים שלה לחברת SAIC

קרן ההון סיכון הישראלית JVP של אראל מרגלית היא אחת המשקיעות בחברה שגייסה עד היום כ-65 מיליון דולר. בתחילת השנה פיטרה פורטרה כמחצית מעובדיה

מאיר אורבך 18:4801.02.10
חברת פורטרה שאחת ממשקיעיה היא קרן הון הסיכון הישראלית JVP של אראל מרגלית תמכור קו מוצרים לחברת SAIC . פורטרה אינה חברה ישראלית ו-JVP היא המשקיעה הישראלית היחידה בחברה שגייסה עד היום כ-65 מיליון דולר. אתר האינטרנט Virtual world news דיווח שבתחילת השנה פיטרה החברה כמחצית
מעובדיה וכעת ככל הנראה היא מוכרת את פעילותה העיקרית. בקיץ האחרון גייסה החברה סכום של 1.2 מיליון דולר ממשקיעים בתוך ניסיון לגייס סכום גדול יותר שכנראה לא צלח.

 

החברה הרוכשת היא חברת ענק שמתמחה בשוק הבטחוני בארצות הברית. מחזור המכירות של חברת SAIC שהסתיים ב-31 בינואר 2009 עמד על 10 מיליארד דולר. על פי הדיווח של SAIC היא רוכשת את כל הפעילות הקשורה לקו המוצרים לרבות רישיונות וסימנים רשומים. 12 מעובדי פורטרה יצטרפו לחברה הרוכשת.

 

פורטרה פיתחה טכנולוגית הדמיה המאפשרת שיתוף של אלפי משתתפים בהדמיה בודדת. עיקר הטכנולוגיה של החברה מיועדת כיום לפיתוח של עולמות וירטואלים. הטכנולוגיה של החברה מאפשרת חיבור בין דמויות וירטואליות תלת ממדיות . הטכנולוגיה של החברה תומכת כיום בעולמות וירטואליים בתחום הבריאות, כספים, אנרגיה, תחבורה ועוד.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x