$
אינטרנט

מיקרוסופט תפיץ היום תיקון לפרצת האבטחה באקספלורר

התיקון לפרצה הקריטית, אשר באמצעותה חדרו האקרים סינים לג'ימייל, יאהו ולאתרי חברות אחרות, יופץ היום בערב ויותקן אוטומטית. מיקרוסופט תערוך משדר רשת מיוחד בנושא

אבנר קשתן 16:5221.01.10
מיקרוסופט תפיץ היום תיקון לפרצת אבטחה קריטית בדפדפני אינטרנט אקספלורר, המאפשרת לתוקף להשתלט על מחשב פגיע. הפרצה הזו היא שאפשרה למעשה את מתקפות הסייבר על תיבות דואר של פעילי זכויות אדם בסין, אשר בעקבותן פרץ הסכסוך בין גוגל לממשלת סין.

 

על פי מיקרוסופט, התיקון
יופץ אוטומטית למחשבים שבהם פועל שירות העדכונים האוטומטי של חלונות החל משעה 20:00 הערב, שעון ישראל, ויהיה זמין גם להורדה והתקנה ידנית מאתר התגובה לאירועי אבטחה של החברה. בנוסף, מכילה ההודעה הנחיות לצמצום הסכנה מפרצת האבטחה גם למשתמשים שנמנע בעדם להתקין את התיקון. החברה מסרה גם כי היא תערוך משדר רשת מיוחד בשעה 23:00 בלילה, שעון ישראל, כדי לענות על שאלות הציבור בנוגע לפרצת האבטחה והדרכים להתגונן ממנה.

 

על פי מיקרוסופט, אף שהפרצה קיימת בכל גרסאות הדפדפן, קיימות מתקפות ידועות רק כנגד משתמשי אינטרנט אקספלורר 6. כמה מדינות, ביניהן צרפת, גרמניה ואוסטרליה, פרסמו הזהרות לציבור וקראו למשתמשים לעבור לדפדפנים חלופיים כל עוד לא תוקנה הפרצה.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x