שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
חדשות טכנולוגיה

פלאפון משיקה שירות תיקונים מרחוק

השירות החדש מאפשר לטכנאי להתחבר למכשיר הלקוח ולטפל בתקלות ללא הבאת המכשיר למרכז השירות. יהיה זמין למכשירי GSM של החברה, המופעלים בחלונות מובייל, סימביאן או בלקברי

עומר כביר 15:1928.10.09

לתקן את הטלפון הנייד בלי לצאת מהבית: פלאפון השיקה היום (ד') שירות המאפשר ללקוחות החברה לטפל בתקלות שהתגלו במכשיר הסלולר שלהם בלי צורך להגיע למרכז שירות.

 

השירות, שפותח על ידי חברת הסטארט אפ הישראלית קומיוניטייק, מושק אחרי פיילוט של שישה שבועות, שבו השתתפו אלפי לקוחות. הוא מאפשר לטכנאי להתחבר מרחוק למכשיר הלקוח, לתפעל אותו ולפתור את התקלה שהתעוררה. בנוסף יכול הטכנאי לבדוק את הגדרות החומרה והקישוריות של המכשיר ולהפעיל כל תיקון תקלות אוטומטיים. החיבור מתבצע באופן מאובטח, רק לאחר אישור הלקוח ומבלי שלטכנאי תהיה גישה למידע האישי ששמור במכשיר.

 

בשלב זה השירות זמין רק למכשירים ברשת ה-GSM של פלאפון (מכשירים עם כרטיס SIM), המופעלים בחלונות מובייל, בסימביאן או בבלקברי. לדברי פלאפון, השירות יינתן ללא תשלום ללקוחות שיתקשרו למוקד הטכני של החברה.

 

רונית מרכוס, סמנכ"ל השירות והמכירות למגזר הפרטי בפלאפון, אמרה: "ענף הסלולר מציע מגוון רחב של מכשירים מתקדמים, שמצריכים היכרות עם אפליקציות ויישומים רבים. התמיכה מרחוק מהווה בשורה אמיתית ללקוחותינו, שיזכו לליווי צמוד עד לפתרון התקלה ללא צורך לסיים את השיחה או להגיע למרכז השירות. לפי סקרים שערכנו בפיילוט, שביעות רצון הלקוחות שהתנסו בשירות היתה גבוהה".

 

מאורנג' נמסר שהחברה סיימה בימים אלו פיילוט מורחב לשירות דומה לזה של פלאפון, אשר בקרוב מאוד יושק למכשירי סמארטפונים שונים שהחברה משווקת. מסלקום נמסר שהחברה מבצעת בימים אלו פילוט לשירות תמיכה מרחוק במכשירי סלולר מתקדמים, ושאם הפיילוט יצליח תיבחן הרחבתו. עוד ציינו בסלקום שהחברה מציעה כיום שירותים כמו עדכון גרסה למכשיר מרחוק.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x