$
אייפוניסט

חמש אפליקציות לאוהבי בעלי חיים

לאייפון יש מה להציע גם לחיות המחמד שלכם. איך לאלף את הכלב, לדעת מה לעשות במקרי חירום ולגדל בעל חיים וירטואלי שלא מלכלך את השטיח. חמישה יישומים עבור בעלי חיות המחמד שבינינו. ולא רק

שי ענבל 19:2429.09.09

 

כל החדשות, כל המדריכים, כל הטיפים. עקבו אחרי אייפוניסט בטוויטר

 

Pet Notebook Pet Notebook

1. כל המידע על חיית המחמד במקום אחד

 

האפליקציה Pet Notebook מאפשרת לנהל את כל המידע על בעל החיים שברשותכם באופן מסודר, על ידי הכנסת כל הנתונים אודותיו לאייפון. בין השדות הקיימים בתוכנה ניתן למצוא: פרטים מזהים, התרופות שבעל החיים נוטל (בעזרתכם, כמובן), גלריית תמונות ועוד. כמו כן, ניתן להוסיף שדות מידע נוספים ללא הגבלה.

 

בסיכומו של דבר ניתן לומר כי Pet Notebook היא אפליקציה פשוטה אך אפקטיבית, מעוצבת למשעי, עושה את העבודה, ומתהדרת במחיר שווה לכל נפש.

 

מחיר: 0.99 דולר

 

(להורדת Pet Notebook)

 

2. מדריך אילוף באייפון

 

Dog Tricks & Bark Machine הוא יישום מרשים למדי, אשר מהווה מדריך מפורט לאילוף הכלב, הכולל הסברים ותמונות המנחים את הבעלים כיצד ללמד את כלבם טריקים שונים, בשיטת צעד אחר צעד.

 

פיצ'ר חביב נוסף הקיים באפליקציה הוא לשונית ה-Bark Machine, אשר מכילה שמונה צלילים בעלי משמעות לידידו הטוב ביותר של האדם, ביניהם: נביחה, יללת חתול, צלצול פעמון, פתיחת דלת ועוד. לא שימושי במיוחד, אך משעשע בתור בונוס לתוכנה.

 

מחיר: 0.99 דולר

 

Dog Whistler Dog Whistler

(להורדת Dog Tricks & Bark Machine)

 

3. משרוקית כלבים

 

Dog Whistler הוא יישום פשוט למדי אשר מאפשר להשמיע צלילים בתדר נמוך במיוחד, וכך הופך את האייפון, למעשה, למשרוקית כלבים. ניתן לקבוע באפליקציה את תדר הצליל, אופן ההשמעה (רציפה, קטועה, מתוזמנת), ועוד. כמו כן, Dog Whistler מכילה ארבעה זכרונות, כך שאין צורך לכוון כל פעם מחדש את התדר ואת האופן בו הוא מושמע. ממשק היישום אינטואיטיבי מאוד, ומסייע להפוך את היישום לכלי שימושי לאילוף וחינוך חיית המחמד שלכם. לחילופין, ניתן להשתמש בו כדי לעצבן את בני המשפחה הניחנים בשמיעה טובה.

 

מחיר: חינם

 

(להורדת Dog Whistler)

 

4. ערכת עזרה ראשונה לחיית המחמד 

 

האפליקציה Pet First Aid מיועדת לכל מי שברשותו בעל חיים בעל מצב בריאותי רגיש. היישום מכיל רשימה גדולה של מידע מנחה עבור תרחישים שונים (ובמיוחד מצבי חירום) וסרטי וידיאו רבים המנחים כיצד לבצע פעולות של עזרה ראשונה (החל מחבישה וכלה בהחייאה), כאשר לצידם הסברים מפורטים ומאירי עיניים. כל המידע קיים באפליקציה וזמין גם ללא חיבור לרשת.

 

תכונה נוספת וחשובה הקיימת ביישום היא יצירת כרטיסיות עבור בעלי החיים שברשותכם והכנסת המידע הרפואי שלהם, עם דגש על התרופות הקבועות, אלרגיות ושאר פרטים אשר יהיו זמינים בעת הביקור אצל הוטרינר. כמו כן, ניתן באמצעותה לעקוב אחרי המשקל של חיית המחמד, ואף לקבל הודעה כאשר הוא חורג מהנורמה.

 

מחיר: 3.99 דולר

 

(להורדת Pet First Aid)

 

iPet iPet
5. לגדל חיה וירטואלית

 

וכדי שלא לקפח אף אחד, להלן אפליקציה עבור מי שעדיין לא מוכן לדבר האמיתי. יישומי iPet מאפשרים לגדל מגוון בעלי חיים (אחד בכל פעם), ופועלים על העיקרון של הטמגוצ'י הזכור לטוב. יש להאכיל את החיה, ללטף אותה, לדאוג לכל צרכיה ולשמור על מצב רוחה מרומם. כאשר בעל חיים "נוצר", הוא מיד נהפך לנחלת הכלל באמצעות האינטרנט. כל אדם בעולם שיש ברשותו את האפליקציה יוכל לבקר בעמוד של בעל החיים שלכם, להאכילו וללטפו, ואפילו - אם מסיבה כלשהי מתחשק לו - לשלוח הודעה המחזקת את ידיכם.

 

מחיר: חינם

 

(להורדת iPet Dogs)

 

(להורדת iPet Cats)

 

(להורדת iPet Pets)

 

מדריכים נוספים:

 

ד"ר אייפון: היישומים שישאירו אתכם בריאים

 

חמישה יישומי אייפון לאנשים יצירתיים

 

(ה-RSS, הטוויטר ועמוד הפייסבוק של אייפוניסט)

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x