$
משחקים

בשורה לגיימרים: נינטנדו מוזילה את ה-Wii ב-20%

יצרנית קונסולות המשחקים מיישרת קו עם מיקרוסופט וסוני: לאחר הפחתת מחירי האקסבוקס והפלייסטיישן, גם מחיר ה-Wii יורד, ומעתה הוא יעלה בארה"ב 200 דולר. המחיר בישראל לא צפוי להשתנות בקרוב

יוסי גורביץ ועומר כביר 11:3524.09.09
יצרנית קונסולות המשחק נינטנדו הודיעה אתמול (ד') במפתיע על הפחתה של 20% במחירי קונסולת המשחק המצליחה שלה, Wii. הקונסולה תימכר בקרוב בצפון אמריקה תמורת 200 דולר ליחידה, במקום 250 קודם לכן. ההודעה נמסרה עם פתיחת תערוכת המשחקים בטוקיו (TGS) ונראה שתוזמנה כך שתאפיל על נאומו
של קזואו היראי, נשיא Sony Computer Entertainment.

 

נינטנדו היא האחרונה מבין שלוש יצרניות הקונסולה הגדולות שמודיעה על הורדות מחירים. באוגוסט הודיעה סוני על הפחתת מחירים בהיקף של כ-100 דולר לקונסולה שלה, הפלייסטיישן 3; מיקרוסופט הודיעה על ירידה דומה במחיר של ה-אקסבוקס 360. בסוף אוגוסט, לאחר הודעתה של מיקרוסופט, אמרה נינטנדו כי אין בכוונתה להוריד את המחירים בקרוב.

 

אנליסטים אמרו לטיימס הלונדוני כי שלוש החברות הורידו את המחירים כדי להתמודד עם המשבר הכלכלי וכדי להיערך לעונת החגים המתקרבת בעולם הנוצרי. בעיה נוספת הניצבת בפני יצרניות הקונסולות היא היעדרם של משחקים שוברי קופות ברבעון האחרון – אם כי שורה של משחקים שנחשבים למוצלחים החלו לצאת לאחרונה, ביניהם Guitar Hero ומשחק חדש בסדרת Call of Duty.

 

ברשת חנויות באג, המשווקת את ה-Wii, נמסר כי "מכיוון שאין בישראל יבואן רשמי של נינטנדו והמחיר בחו"ל טרם ירד, אני צופים כי הירידה במחיר תיקח זמן מה".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x