שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
אינטרנט

הגרסה המקוונת של מונופול קרסה מרוב משתמשים

חברת המשחקים הסברו הוציאה יחד עם גוגל גרסה חיה של משחק המונופול הקלאסי, שמשתמשת בשירותי המפות של גוגל כלוח המשחק. המשחק עלה אתמול, אך שרתי הסברו לא עמדו בעומס

יוסי גורביץ 12:0510.09.09
לך לכלא, בזבז שלושה ימים, אל תעבור ב-Go, אל תאסוף 200 דולרים: הגרסה המקוונת והחיה של משחק הלוח הקלאסי מונופול, שהושקה אתמול (ד'), קרסה כמעט מיד.

 

הגרסה החיה – שנקראת Monopoly City Streets - היא שיתוף פעולה בין יצרנית המשחק הסברו ובין גוגל, שמאפשרת לשחק מונופול בכל עיר בעולם, ולרכוש כל רחוב – בתנאי שהוא מופיע בשירות המפות של גוגל. החוקים של המשחק שונו קלות: השחקן מקבל שלושה מיליון דולר וירטואליים, שמאפשרים לו לרכוש רחובות שלמים, לגבות עליהם שכר דירה – אבל גם להשקיע בחוות רוח ידידותיות לסביבה, ולהציב מכשולים ליריביו.

  

Monopoly city streets Monopoly city streets

 

המשחק הוא גרסת הדגמה, שאמורה היתה לפעול בחינם עד סוף ינואר 2010, אך ריבוי המשתמשים שרצו להשתתף במשחק הביא לקריסה מהירה של שרתי הסברו; חלק ניכר מהשחקנים לא הצליח להתחבר, ואחרים התלוננו על איטיות חיבור בלתי נסבלת. תלונה נוספת היתה שהמעטים שהצליחו להתחבר בזמן העומס, שמו את ידם על נדל"ן מובחר במיוחד. החברה התנצלה בבלוג שלה בפני המשתמשים, ואמרה כי היא משדרגת במהירות את החומרה שלה, כדי לעמוד בעומס. אולי כדאי לה לרכוש את חברת החשמל.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x